Sz. Nagy Márta

Sz. Nagy Márta adatlapja

Regisztráció2019.11.14
Utoljára itt2021.07.13

Kiváló 2019. november 14.a párjával járt itt
Amikor még felnőtt gyerekeink velünk éltek, havonta több alkalommal jártunk ide, születés- és névnapokat is gyakran ünnepeltünk itt. Felejthetetlen élmény: nőnapon hatalmas csodás vörös rózsát kapott minden hölgy. 3 év után a hétvégén először kerestük fel az éttermet, ismét nagyon elégedettek voltunk!
Kiváló 2020. január 1.gyerekekkel járt itt
Szegediek vagyunk, ezt a kecskeméti éttermet ezelőtt még nem fedeztük fel. Hangulatos a hely, amikor beléptünk, udvariasan üdvözöltek bennünket, az előzőleg lefoglalt asztalhoz kísértek. A nagy vendéglétszám ellenére a konyha gyors. Kellemes és korrekt a kiszolgálás, az ételek jó minőségűek, bő a választék, az adagok megfelelőek.
Kiváló 2020. január 13.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelt tartottunk, 8 főre rendeltünk asztalt. Mindennel elégedettek voltunk: az étterem hangulatos, a kiszolgálás készséges, udvarias, az ételek finomak. Nem először jártunk itt, minden alkalommal külföldi vendégeket is hoztunk, akiknek nagyon tetszett a környezet és a magyaros "halas" ételek. Mindenkinek szeretettel ajánljuk!