6800 Hódmezővásárhely, Kaszap u. 27

Szállások Hódmezôvásárhely városában
Wellness csomagok Hódmezôvásárhely városában

Bagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Amikor még felnőtt gyerekeink velünk éltek, havonta több alkalommal jártunk ide, születés- és névnapokat is gyakran ünnepeltünk itt. Felejthetetlen élmény: nőnapon hatalmas csodás vörös rózsát kapott minden hölgy. 3 év után a hétvégén először kerestük fel az éttermet, ismét nagyon elégedettek voltunk! A hely hangulatos, a kiszolgálás udvarias, első osztályú, az ételek bőségesek, finomak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Feleségem születésnapján választottuk egy estebédre az éttermet. Nem csalódtunk. Régi korok hangulatát idéző miliő, halk zene, udvarias kiszolgálás.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családias hangulat, fantasztikus ízek,látványos környezet és berendezés. Gyors és előzékeny kiszolgálás. Nem csak étterem : Élmény ! Mindenkinek csak ajánlani tudom . Évente egy rendezvény kapcsán pár napot a városban töltünk és a hely már törzshelyünkké vált. De ha a környéken járunk is ide térünk be feltöltődni.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
A kedvenc éttermünk. Kellemes környezet, kiadós, ízletes ételek. A kedvencünk a Hátszín Rézi néni módra. Mindenkinek ajánlom aki nem fél a nehéz ételektől és szereti a marhát. A másik kedvenc a Santorini csülök gnocchival. Ez sem könnyű, de finom. Vagy a citromos Bécsi szelet. :-)
A legnagyobb erőssége az étteremnek a kifogásolhatatlan kiszolgálás, kedves, figyelmes pincérek.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 10.
Születésnapi vacsorát tartottunk ebben az étteremben. Nagyon pozitív élménnyel tudtuk zárni az estét, mert nagyon udvarias a kiszolgálás, finomak az ételek. Minden születésnaphoz kapcsolódó kérésünket teljesítették, semmi nem volt akadály számukra. Minden igényes vendégnek tudom ajánlani!

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Párommal kedvenc éttermünk a Bagolyvár Étterem. Udvarias személyzet, kedves kiszolgálás. Finomabbnál-finomabb ételek, változatos menü. Mindenki megtalálhatja a kedvére valót. És természetesen nem utolsó sorban a hely. Tökéletes! Tényleg kifogástalan minden. Csak ajánlani tudom mindenki számára. Érdemes kipróbálni mind a helyet, mind pedig az ételeket!

2014. júliusban járt itt
Értékelt: 2014. július 16.
Sajnos még csak egyszer voltunk a Bagolyvárban, de nagyon meg voltunk vele elégedve. A kiszolgálás rendkívül gyors volt annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben. A benti rész nagyon hangulatos és stílusos, a terasz is rendben van. Az ételek is finomak (Csülök creol módra: isteni), úgyhogy nincs mire panaszkodni. Biztosan visszajövünk a Bagolyvárba.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19.
Több alkalommal esett már a választásunk a Bagolyvár étteremre, akár kettesben, akár családdal, eddig még sohasem csalódtunk. A választék és az ételek mennyisége is bőséges. Hűvös időben a forró tárkonyos vadragu leves például kellemesen átmelegített. A kiszolgálás igen udvarias, az étterem hangulata magával ragadó. Bátran ajánlom azoknak, akik még nem jártak itt!
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 28.
Vannak helyek, melyeknek a hangulata rabul ejt és ilyen esetben a konyha középszerűségét biztosan elnézem, de még a kisebb hibákat is. A Bagolyvár békebeli hangulata, a századforduló polgári miliője varázslatos. Több ízben is jártunk itt, ettünk összesen vagy tízféle ételt, beleértve a vegyes tálat, halászlevet, haltepertőt, ilyen-olyan húsokat.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 8. - 7 látogató hasznosnak vélte
Szegedről „elkirándulva” botlottunk bele eme kis étterembe. Kívülről már tetszett, hiszen hangulatot árasztott, és még a panelek sem zavartak a környéken. A beltér hangulatos és meggondolt. Családias – és nem is nehéz, hiszen egy családi házból alakították ki. A kiszolgálónk gyors és kedves volt. Az ételek finomak és frissek voltak, az árak teljesen barátságosak.

Legnépszerűbb csomagok Hódmezővásárhelyen és környékén
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.15.
Art Hotel Szeged
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
Solaris Apartman & Resort
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.05.31.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.15.
Orosháza
2020.04.05. - 2021.04.06.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 15.605,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2021.03.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2020.12.31.
Tisza Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék múzeumi belépőkkel, városnézés kisvonattal, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400 - 120.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2020.12.29.

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Tisza Hotel Hódmezővásárhely
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Hódmezővásárhely
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Bagolyvár Music Pub és Étterem HódmezővásárhelyX