Múzeum Terasz & Kávézó Hollóháza

2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Múzeum Terasz & Kávézó Hollóháza vélemények

2019. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
A Hollóházi Porcelángyár múzeumi épületének földszintjén egy kis kávézót is kialakítottak. Eléggé zsúfolt a hely, a pénztár egyúttal a múzeum és a látogatóközpont pénztáraként is működik, illetve a helyben megvásárolható porcelánokat is itt lehet kifizetni, becsomagoltatni.
Múzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - BelsőMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - Étel/italMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - Étlap/itallapMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - BelsőMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - BelsőMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - Külső képMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - Külső képMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - BelsőMúzeum Terasz & Kávézó Hollóháza - Belső