Egyedi,csodás,drága

Porcelánmúzeum HollóházaPorcelánmúzeum Hollóháza a térképen

Kihagyhatatlan 2018. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 25.
Mindig is szerettem volna ide eljönni,közel a határ mentén van Hollóháza,a hires porcelángyár-porcelánmúzeum.Kicsi település a hegyek között.Annyira csodás,gyönyörű,egyedi,csupa kézzel készült termék.Ha lenne ilyen készleteim nem is biztos mernék belőlük enni-olyan drága.
Érdemes megnézni, mert ilyen csodákat, egy helyen nem láthat az ember fia.Örülük hogy láthattuk végre.Egy hollóházi porcelán hütűmágnest azért vásároltam.
Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza -

Porcelánmúzeum további értékelései

2023.09.23gyerekekkel
A Hollóházi Porcelan Múzeum nagyon érdekes látnivalókkal szolgál. Végig követhetjük a kezdetektől napjainkig a kiállítást. Nagyon sok látnivaló van.. Van lehetőség porcelánt festeni is,ami egy örök emlék marad. Ajánlom.
2019.08.29gyerekekkel
Herenden már jártunk a Porcelánmanufaktúrában, így volt némi előzetes elképzelésünk, hogy mire számíthatunk. A múzeum, kávézó, látogatóközpont, előtte kis játszótérrel, parkkal igen könnyen megtalálható, ugyanis a porcelángyár mellett fekszik közvetlenül, ami az egyetlen több szintes (gyár)épület...
Menóra Vendégház Hollóháza - Napi ár
Napi ár