Porcelánmúzeum Hollóháza

Porcelánmúzeum Hollóháza
Porcelánmúzeum HollóházaPorcelánmúzeum Hollóháza
Porcelánmúzeum HollóházaPorcelánmúzeum Hollóháza

Porcelánmúzeum Hollóháza bemutatkozása

A Hollóházi Porcelánmúzeum épülete önmagában is érdekes látványosság, hiszen Mondok Tamás és Rákosi Ferenc Ybl-díjas építészek tervezték. A múzeum1981-ben, a hollóházi kerámiaipari tevékenység kezdetének 150. évfordulóján nyílt meg azzal a céllal, hogy bemutassa a nagyközönségnek mindazt az iparművészeti értéket, ami a hollóházi iparban 225 éve alatt keletkezett.

Menóra Vendégház Hollóháza - Napi ár
09.01-11.26.
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Porcelánmúzeum Hollóháza vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
A Hollóházi Porcelan Múzeum nagyon érdekes látnivalókkal szolgál. Végig követhetjük a kezdetektől napjainkig a kiállítást. Nagyon sok látnivaló van.. Van lehetőség porcelánt festeni is,ami egy örök emlék marad. Ajánlom.
Porcelánmúzeum Hollóháza - EgyébPorcelánmúzeum Hollóháza - EgyébPorcelánmúzeum Hollóháza - EgyébPorcelánmúzeum Hollóháza - Egyéb
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Herenden már jártunk a Porcelánmanufaktúrában, így volt némi előzetes elképzelésünk, hogy mire számíthatunk. A múzeum, kávézó, látogatóközpont, előtte kis játszótérrel, parkkal igen könnyen megtalálható, ugyanis a porcelángyár mellett fekszik közvetlenül, ami az egyetlen több szintes (gyár)épület a faluban, közvetlenül a főút mellett.
Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza - Porcelánmúzeum Hollóháza -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Mindig is szerettem volna ide eljönni,közel a határ mentén van Hollóháza,a hires porcelángyár-porcelánmúzeum. Kicsi település a hegyek között. Annyira csodás,gyönyörű,egyedi,csupa kézzel készült termék. Ha lenne ilyen készleteim nem is biztos mernék belőlük enni-olyan drága. Érdemes megnézni, mert ilyen csodákat, egy helyen nem láthat az ember fia.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.