H. Ágica: Egyszerű, de finom - Kemencés Büfé Hollókő

Kemencés Büfé Hollókő értékelése
8. helyezett a 10 hollókői étterem közül

Egyszerű, de finom

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Miután végigjártuk a Skanzent, beültünk korgó gyomorral a Kemencés Büfébe ebédelni. Jó döntés volt.
A kerthelyiségben ültünk le, a jó levegőn.
Az étlap nem nagy, de mindenki találhat rajta fogára valót.
Mi tökös tócsnit kértünk, egyiket gombapörkölttel.
Mit mondjak, derék adag volt mindkettő, de finom is. Bőven jól laktunk.
Az árak egyáltalán nem magasak, főleg ahhoz képest, hogy egy turisztikailag kiemelt helyen van az étterem.
Nagyon egyszerű hely, de barátságos a környezet, udvarias pincérekkel, finom és bőséges adagú ételekkel.
Mindenképp ajánlom, aki nem flancos, hanem ízletes ebédet szeretne.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni H. Ágica felhasználót?    Igen

3176 Hollókô
Kossuth u. 58.

2020. július 28.
Ebédelni tértünk be, csak a benti részben volt hely, ami elég fülledt volt, az ablakokat sem lehetett kinyitni. Egy fiatal pincérlány vette fel a rendelést, nagy meglepetésünkre nem tudott sem majonézt, sem ketchupot, sem tartárt hozni a rántott csirkemell mellé. Aztán volt egy kis kavarodás a...

2019. március 21.
Március 15-e utáni héten jártunk itt. A hét elején a Kemencés büfé volt nyitva. Cipóban tálalt palóclevest rendeltünk. A leves olyan volt, ahogy kell: a cipó roppanós, a leves tartalmasan sűrű, ízes és tűzforró. Jól esett a hűvös, 10 fok körüli tavaszban. Ami viszont furcsa volt: a felszolgáló...