Kemencés Büfé Hollókő
3176 Hollókő, Kossuth u. 58.

Kemencés Büfé Hollókő a térképen

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Miután végigjártuk a Skanzent, beültünk korgó gyomorral a Kemencés Büfébe ebédelni. Jó döntés volt. A kerthelyiségben ültünk le, a jó levegőn. Az étlap nem nagy, de mindenki találhat rajta fogára valót. Mi tökös tócsnit kértünk, egyiket gombapörkölttel. Mit mondjak, derék adag volt mindkettő, de finom is. Bőven jól laktunk.

botigyu TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 28.
Ebédelni tértünk be, csak a benti részben volt hely, ami elég fülledt volt, az ablakokat sem lehetett kinyitni. Egy fiatal pincérlány vette fel a rendelést, nagy meglepetésünkre nem tudott sem majonézt, sem ketchupot, sem tartárt hozni a rántott csirkemell mellé. Aztán volt egy kis kavarodás a kihozott levesekkel is, amik ízre és állagra jók voltak.
Zalakaros

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Március 15-e utáni héten jártunk itt. A hét elején a Kemencés büfé volt nyitva. Cipóban tálalt palóclevest rendeltünk. A leves olyan volt, ahogy kell: a cipó roppanós, a leves tartalmasan sűrű, ízes és tűzforró. Jól esett a hűvös, 10 fok körüli tavaszban. Ami viszont furcsa volt: a felszolgáló nem kérdezte meg, hogy bármit kérünk-e inni, esetleg a leves után desszertet vagy kávét esetleg.

Legnépszerűbb csomagok Hollókőn és környékén
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.413 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.250 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.10. - 2021.09.30.

Szállodák Hollókő környékén
Libra Hotel Hollókő
Erzsébet Park Hotel Hollókő
Tó Wellness Hotel Hollókő
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Wellness Harmónia (min. 2 éj)

Kemencés Büfé HollókőX