Hollókői Postamúzeum Hollókő

Hollókői Postamúzeum Hollókő
Hollókői Postamúzeum HollókőHollókői Postamúzeum Hollókő
Hollókői Postamúzeum HollókőHollókői Postamúzeum Hollókő

Hollókői Postamúzeum Hollókő bemutatkozása

Az 1990-ben megnyílt Postamúzeum két kis kiállítótermében a Palócföld postája című kiállítás tárgyai, tablói és dokumentumai bemutatják a palócság postahálózatának fejlődését, és a palócokkal összefüggő postai emlékeket.

Hengermalom Kúria Szécsény - 2 éjszakás ajánlat
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hollókői Postamúzeum Hollókő vélemények

2082
Érdekes 2022. augusztus 27.barátokkal járt itt
Persze, ha arra jársz, benézel mindenhová, ahová csak lehet. Na jó, bevallom, egyedül talán nem mentem volna csütörtökön be, mert Postamúzeum van elég máshol is, még látványosabb is, de miután egy palesztin gyerekkel a hónom alatt mászkáltam arrafelé, már csak megmutatom neki ezt is. Igen, ilyenek a régi levelek. .
Hollókői Postamúzeum Hollókő - Külső képHollókői Postamúzeum Hollókő - Külső képHollókői Postamúzeum Hollókő - BelsőHollókői Postamúzeum Hollókő - BelsőHollókői Postamúzeum Hollókő - BelsőHollókői Postamúzeum Hollókő - BelsőHollókői Postamúzeum Hollókő - BelsőHollókői Postamúzeum Hollókő - EgyébHollókői Postamúzeum Hollókő - Belső
Érdekes 2018. május 1.gyerekekkel járt itt
A hollókői Postamúzeum az UNESCO világörökség palóc falu főutcáján található, egy szépen felújított, régi parasztházban, az utcaképbe tökéletesen beilleszkedve. Előtte áll a templom. Két teremben látható a Palócföld postája című kiállítás. A kertben egy régi, királyi címeres piros postaláda fogadja a látogatókat.
Hollókői Postamúzeum Hollókő - Hollókői Postamúzeum Hollókő - Hollókői Postamúzeum Hollókő - Hollókői Postamúzeum Hollókő - Hollókői Postamúzeum Hollókő -
Hollókői Postamúzeum Hollókő a térképen
3176 HollókőKossuth Lajos utca 80.
06 32 379288, 0630 435 38 93