Realista: csak el ne romoljon! - Castellum Hotel Hollókő Hollókő

Castellum Hotel Hollókő Hollókő értékelése
1. helyezett a 8 hollókői szállás közül

csak el ne romoljon!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Világörökségi terület.
Gyönyörű természeti környezet.
Szépen megépített, modern szálloda.
A legnagyobb értéke mindezek felett a végtelenül udvarias és készséges kiszolgálás!
A wellnesse elfogadható méretű, jó elrendezésű és szép tiszta. Jó lenne egy valódi úszómedence és némi élményelem a gyermekmedencébe is. Sajnos a zuhanyoknál és a medence-kilépőnél, a nem megfelelő lejtésű padozat miatt a vízelfolyás megoldatlan, de a gondos személyzet -kézi erővel- folyamatosan rendbe teszi.
Konyhája kitűnő. A választék és a minőség is, meg persze a kiszolgálás(mint fentebb) príma.
A parkja hatalmas és ápolt.
A szoba kényelme megfelelő, a léghűtés zajtalan és a vendég által szabályozható, minden újszerű állapotban van. A szoba-széf nincs rögzítve a szekrényhez, így biztonsága nem teljes.
Rendszeresen programokat kínálnak, és ott a műemlékfalu. Van gyermek játszósarok, fitness terem. Lehet biciklit kölcsönözni. Jó a bárja, a wellnessben is működik és kiszolgálás van a teraszokon.
Csak el ne romoljon!

Szeretnéd követni Realista felhasználót?    Igen

Castellum Hotel Hollókő Hollókő
3176 Hollókô
Sport u. 14.

2020. december 22.
A sok jó értékelés olvasása után nagyon vártuk az itt töltött pihenést. Összességében azonban csalódtunk. Gyönyörű új szálloda, modern szoba, de a kilátás mindenhol a parkoló autókra néz; szobából, étteremből, wellnessből. A wellnesstől sem voltunk elragadtatva (leszámítva, hogy pont elromlott a...

2020. augusztus 10.
Gyermekeinktől kaptunk házassági évfordulónkra egy hollókői hétvégét. Mondták is, hogy a vírus miatt várjunk az utazással, mert lehet, hogy még nem lesz teljes körű az ellátás és a szolgáltatások köre. Nagyon vágytunk, ezért június végén elutaztunk. Nem bántuk meg! Vírus ide vagy oda, olyan...

2020. március 11.
Tiszta szálloda kedves személyzettel. Nagyon finom reggelik és vacsorák. Ha később mentünk le étkezni még akkor is volt mindenből. A wellness részleg is jó csak a merülő medencét hiányoltam illetve jó lett volna egy kinti medence is. A medencék vízének hőfoka rendben. A környék nagyon szép...