Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

Castellum Hotel Hollókő Hollókő
3176 Hollókő, Sport u. 14.

Castellum Hotel Hollókő Hollókő a térképen

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Újra leteszteltük a szállodát ,de most sem csalódtunk! Ugyan az tisztaság,mosolygós személyzet fogadott bennünket ,mint egy évvel ezelőtt. Az idő viszont kedvezett a faluban és szálloda körüli nagyobb sétáknak,gyönyörű,napos őszi időben volt részünk. A gasztronómia ,ami miatt újra meglátogattuk a szállodát,mit sem változott,sem ízeiben ,sem küllemében.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a hotel fogadórészében éreztük, hogy ez "valami más" lesz. A recepciós mosolygós, barátságos volt, a szobánkba "felvezetést kaptunk", az alkalmazottak -a szálloda bármely pontján is találkoztunk velük- mindig köszöntek és mosolyogtak. Érdekes, hogy ez az apró dolog mekkora hatással tud lenni az emberre.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű panoráma tárul elénk az extra modern, "excluzíve", négycsillagos szállodában. Szoba/fürdőszoba modern felszerelésű, tiszta. Wellness kicsi, de minden igényt kielégít. Ami a legpazarabb, az a Gasztronómia! ! ! ! Helyi és "palóc ízek világába" csöppen, aki itt fogyaszthatja el reggelijét vagy akár vacsoráját. Sztem a 4 csillagot simán lehetne 5-re is átírni.

Értékelt: 2018. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a modern, mértéktartóan elegáns hotelben, ahol kedves, segítőkész fogadtatás után a szobánkba felérve ugyanaz a kellemes dizájn, elegáns stílus fogadott minket, és ami a legfontosabb, - jó pár fogadóban, szállodában aludtunk már - az ágy matraca se nem deszka keménységű, se nem "trambulin", végre remekül tudtunk aludtunk rajta!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Hollókő egyik magasabb pontján áll, a vár a fáktól nem látható, onnan egy kisebb kaptatóval kb 15 perc alatt könnyen elérhető. Viszont csodás kilátás nyílik így is, ha a parkoló felé néző szobát választja valaki. A mién az erdőre nézett és kertkapcsolatos volt. Előnye az árnyassága, embermentessége volt. Hátránya viszont a sok különböző rovar és bogár szobai landolása.

Realista TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Világörökségi terület. Gyönyörű természeti környezet. Szépen megépített, modern szálloda. A legnagyobb értéke mindezek felett a végtelenül udvarias és készséges kiszolgálás! A wellnesse elfogadható méretű, jó elrendezésű és szép tiszta. Jó lenne egy valódi úszómedence és némi élményelem a gyermekmedencébe is.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Egy pazar szálloda, csodálatos környezetben. A szobánk nagyon kényelmes volt, melynek hatását fokozták az élénk színek. A erkélyről gyönyörű panoráma tárult elénk, reggelenként napfelkeltével párosulva. A személyzet nagyon barátságos volt, teljes mértékben figyeltek a vendégekre. A konyha minden várakozásunkat felülmúlta, ilyen ízekkel és választékkal kevés helyen találkoztunk ez idáig.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
Gyönyörű szálloda, gyönyörű helyen. Az ételek nagyon finomak, sehol máshol nem ettem még ilyen finomat, bő a választék, főleg a vacsoránál. A wellness részleg hangulatos, főleg délután vagy estefelé, mikor bekapcsolják a hangulatvilágítást. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Kifogástalan a hely, tökéletes a pihenésre. :)

Borbi TOP szállásértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Hazánk egy méltánytalanul kihasználatlan környezetének népszerűsítésében élenjáró közösség fáradozásának köszönhetően valósult meg ez a Hotel. Csodás környezetben, a világörökség részét képező Hollókő történelmi házainak, utcáinak eredeti varázsának zavarása nélkül élvezhetjük korunk igényeinek mindenben megfelelő szolgáltatásait.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyoon Nagyoon jo!!
Csöndes kis falu ami a maga szépségével elragadó.
A Hotel 10pontos:)

Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.525 - 29.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 12.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár és fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vár Camping
Sirok
2 nap/1 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.26. - 2019.10.31.
Szikla Vendégház
Istenmezeje
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.118 - 14.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, szombatonként vezetett túrával, hétvégén élőzenével, Mátrasegway utalvánnyal, ingyenes wifivel, parkolással
Érvényes: 2019.06.13-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 16.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi ételekkel, húsvéti programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és éttermi kedvezménnyel, parkolással
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig

Szállodák Hollókő környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Aloe varázsa ódon környezetben (min. 2 éj)
Varázslatos tél (min. 2 éj)

HollókőX