Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

Castellum Hotel Hollókő Hollókő
3176 Hollókő, Sport u. 14.

Castellum Hotel Hollókő Hollókő a térképen

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Borisz TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Castellum hotel előnyei: csodás környezet, modern, tisztaság mindenhol, szép szoba kényelmes ággyal, finom ételek, italok, udvarias, kedves személyzet, itt külön kiemelném a vízi-aerobic-ot tartó hölgyet. Hátrányok: kültéri medence hiánya, nincs szúnyogháló, valamint a bowling terem feletti szoba/ák az elviselhetetlen dübörgés miatt.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
3 napot töltöttünk itt a férjemmel. A lakosztályt választottuk mert ott privat jakuzzi is van a szobában Minden tokeletes volt. Az etteremben az ínyenc vendégek is megtalálják a szamitasukat..azt tudom mondani hogy profi minden biztos visszajövünk meg ide pihenni...

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Kellemes 4 napot töltöttünk itt kettesben. Volt idő természetjárásra,a falu meglátogatására. Szinte minden látogatható házát megnéztük a településnek. A szálloda felszereltsége, tisztasága, a személyzet kedvessége semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak. Minden napra jutott valami különlegesség a séftől.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Röviden összefoglalva: minden tökéletes és jól működik. A foglalás on-line gyorsan, egyszerűen ment, az előleg bankkártyás fizetése után pillanatokon belül volt visszaigazolás. Külön öröm: 50+-osoknak volt kedvezmény. Az érkezés előtt 2 nappal emlékeztető e-mail kaptunk, hasznos tudnivalókkal, várható időjárás előrejelzéssel.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három család, két törpével, + egy tacsival töltöttünk el három éjszakát februárban a szállodában. Látszik, hogy néhány éve nyílt a szálloda, kopásoknak még a szőnyegpadlón is alig-alig volt nyoma. Falura néző szobánk volt, pazar kilátással. A tisztaságra nem lehetett panasz. Az ételek finomak voltak, az éttermi személyzet is jól dolgozott, az üres tányérokat folyamatosan szedték le az asztalról.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Minden tökéletes, a félpanzió minősége egészen hihetetlen, ilyennem máshol még nem találkoztam, nem csak Magyarországon, de külföldön sem. Egyetlen dolog tudna csak méginkább javítani a színvonalon, egy kültéri medence nyárra, esetleg még egy kültéri szauna. A személyezt nagyon előzékeny, évek óta ugyanazokkal az emberekkel találkozunk, ez jó érzés.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Újra leteszteltük a szállodát ,de most sem csalódtunk! Ugyan az tisztaság,mosolygós személyzet fogadott bennünket ,mint egy évvel ezelőtt. Az idő viszont kedvezett a faluban és szálloda körüli nagyobb sétáknak,gyönyörű,napos őszi időben volt részünk. A gasztronómia ,ami miatt újra meglátogattuk a szállodát,mit sem változott,sem ízeiben ,sem küllemében.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a hotel fogadórészében éreztük, hogy ez "valami más" lesz. A recepciós mosolygós, barátságos volt, a szobánkba "felvezetést kaptunk", az alkalmazottak -a szálloda bármely pontján is találkoztunk velük- mindig köszöntek és mosolyogtak. Érdekes, hogy ez az apró dolog mekkora hatással tud lenni az emberre.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű panoráma tárul elénk az extra modern, "excluzíve", négycsillagos szállodában. Szoba/fürdőszoba modern felszerelésű, tiszta. Wellness kicsi, de minden igényt kielégít. Ami a legpazarabb, az a Gasztronómia! ! ! ! Helyi és "palóc ízek világába" csöppen, aki itt fogyaszthatja el reggelijét vagy akár vacsoráját. Sztem a 4 csillagot simán lehetne 5-re is átírni.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a modern, mértéktartóan elegáns hotelben, ahol kedves, segítőkész fogadtatás után a szobánkba felérve ugyanaz a kellemes dizájn, elegáns stílus fogadott minket, és ami a legfontosabb, - jó pár fogadóban, szállodában aludtunk már - az ágy matraca se nem deszka keménységű, se nem "trambulin", végre remekül tudtunk aludtunk rajta!

Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázsfotel használattal, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 30.549,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, filmvetítéssel, belépővel a Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.968,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Hollókő környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

HollókőX