Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

Castellum Hotel Hollókő Hollókő
3176 Hollókő, Sport u. 14.

Castellum Hotel Hollókő Hollókő a térképen

Castellum Hotel Hollókő Hollókő értékelése:

1. helyezett a 8 hollókői szállás közül

Castellum Hotel Hollókő Hollókő képei

Castellum Hotel Hollókő Hollókő

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Gyuszipapa TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Gyermekeinktől kaptunk házassági évfordulónkra egy hollókői hétvégét. Mondták is, hogy a vírus miatt várjunk az utazással, mert lehet, hogy még nem lesz teljes körű az ellátás és a szolgáltatások köre. Nagyon vágytunk, ezért június végén elutaztunk. Nem bántuk meg! Vírus ide vagy oda, olyan szolgáltatást nyújtott a hotel, hogy szinte csak a szájmaszkok és a kézfertőtlenítő jelenléte emlékeztettek a COVID 19-re.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szálloda kedves személyzettel.
Nagyon finom reggelik és vacsorák.
Ha később mentünk le étkezni még akkor is volt mindenből.
A wellness részleg is jó csak a merülő medencét hiányoltam illetve jó lett volna egy kinti medence is.
A medencék vízének hőfoka rendben.
A környék nagyon szép kellemes.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Castellum hotel előnyei: csodás környezet, modern, tisztaság mindenhol, szép szoba kényelmes ággyal, finom ételek, italok, udvarias, kedves személyzet, itt külön kiemelném a vízi-aerobic-ot tartó hölgyet. Hátrányok: kültéri medence hiánya, nincs szúnyogháló, valamint a bowling terem feletti szoba/ák az elviselhetetlen dübörgés miatt.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk itt a férjemmel. A lakosztályt választottuk mert ott privat jakuzzi is van a szobában Minden tokeletes volt. Az etteremben az ínyenc vendégek is megtalálják a szamitasukat..azt tudom mondani hogy profi minden biztos visszajövünk meg ide pihenni...

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes 4 napot töltöttünk itt kettesben. Volt idő természetjárásra,a falu meglátogatására. Szinte minden látogatható házát megnéztük a településnek. A szálloda felszereltsége, tisztasága, a személyzet kedvessége semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak. Minden napra jutott valami különlegesség a séftől.

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 6 látogató hasznosnak vélte
Röviden összefoglalva: minden tökéletes és jól működik. A foglalás on-line gyorsan, egyszerűen ment, az előleg bankkártyás fizetése után pillanatokon belül volt visszaigazolás. Külön öröm: 50+-osoknak volt kedvezmény. Az érkezés előtt 2 nappal emlékeztető e-mail kaptunk, hasznos tudnivalókkal, várható időjárás előrejelzéssel.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Három család, két törpével, + egy tacsival töltöttünk el három éjszakát februárban a szállodában. Látszik, hogy néhány éve nyílt a szálloda, kopásoknak még a szőnyegpadlón is alig-alig volt nyoma. Falura néző szobánk volt, pazar kilátással. A tisztaságra nem lehetett panasz. Az ételek finomak voltak, az éttermi személyzet is jól dolgozott, az üres tányérokat folyamatosan szedték le az asztalról.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden tökéletes, a félpanzió minősége egészen hihetetlen, ilyennem máshol még nem találkoztam, nem csak Magyarországon, de külföldön sem. Egyetlen dolog tudna csak méginkább javítani a színvonalon, egy kültéri medence nyárra, esetleg még egy kültéri szauna. A személyezt nagyon előzékeny, évek óta ugyanazokkal az emberekkel találkozunk, ez jó érzés.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Újra leteszteltük a szállodát ,de most sem csalódtunk! Ugyan az tisztaság,mosolygós személyzet fogadott bennünket ,mint egy évvel ezelőtt. Az idő viszont kedvezett a faluban és szálloda körüli nagyobb sétáknak,gyönyörű,napos őszi időben volt részünk. A gasztronómia ,ami miatt újra meglátogattuk a szállodát,mit sem változott,sem ízeiben ,sem küllemében.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már a hotel fogadórészében éreztük, hogy ez "valami más" lesz. A recepciós mosolygós, barátságos volt, a szobánkba "felvezetést kaptunk", az alkalmazottak -a szálloda bármely pontján is találkoztunk velük- mindig köszöntek és mosolyogtak. Érdekes, hogy ez az apró dolog mekkora hatással tud lenni az emberre.

Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.752,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.18. - 2021.09.30.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, Nordic Walkinggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
Akár 1 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Gourmet hétvégével, BOGYÓtúrával, kuponnal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.11. - 2021.12.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Halháza Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.11.09. - 2021.09.30.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Bellevue kilátó látogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, sportolási és beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.26-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.329 - 27.744,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár belépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2020.10.04-ig

Szállodák Hollókő környékén
Libra Hotel Veresegyház
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HollókőX