Castellum Hotel Hollókő Hollókô ★★★★

4,9Kényelem
4,6Szolgáltatás
4,9Étkezés
4,9Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Nyári pihenés
Tó Wellness Hotel Bánk
98.196 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Castellum Hotel Hollókő Hollókô vélemények

Átlagos 2021. július 30.a párjával járt itt
Már régóta szerettem volna megnézni ezt a helyet, hiszen sok jót hallottam róla, de nekem nagy csalódás volt. A wellness nem túl nagy, de a szálloda mérete és elhelyezkedése miatt nekem elég volt. Teltház volt, de mivel sokan elmentek kirándulni és sétálni a környéken, időszakosan kevesen voltak a medencékben és a szaunákban, így kényelmes volt.
3Személyzet
4Kényelem
3Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márNépszerű író - 32 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2021. július 13.a párjával járt itt
Szerintem jó a szálloda. De lehetne kiváló is! Lehet, hogy szőrszálhasogatásnak tűnik, amiket írok, de annyira bosszant, hogy apróságokon múlik a tökéletesség. A wellness kicsi, nincs kültéri része, csak napozóterasz. OK, nincs pénz rá. De miért nem működnek folyamatosan az élménymedencében a masszázselemek?
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2020. december 22.a párjával járt itt
A sok jó értékelés olvasása után nagyon vártuk az itt töltött pihenést. Összességében azonban csalódtunk. Gyönyörű új szálloda, modern szoba, de a kilátás mindenhol a parkoló autókra néz; szobából, étteremből, wellnessből. A wellnesstől sem voltunk elragadtatva (leszámítva, hogy pont elromlott a legnagyobb medence).
4Tisztaság
3Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Kiváló 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyermekeinktől kaptunk házassági évfordulónkra egy hollókői hétvégét. Mondták is, hogy a vírus miatt várjunk az utazással, mert lehet, hogy még nem lesz teljes körű az ellátás és a szolgáltatások köre. Nagyon vágytunk, ezért június végén elutaztunk. Nem bántuk meg!
Kiváló 2020. március 11.a párjával járt itt
Tiszta szálloda kedves személyzettel.
Nagyon finom reggelik és vacsorák.
Ha később mentünk le étkezni még akkor is volt mindenből.
A wellness részleg is jó csak a merülő medencét hiányoltam illetve jó lett volna egy kinti medence is.
A medencék vízének hőfoka rendben.
A környék nagyon szép kellemes.
Castellum Hotel Hollókő Hollókô - Környék
2020. január 26.családjával járt itt
Castellum hotel előnyei: csodás környezet, modern, tisztaság mindenhol, szép szoba kényelmes ággyal, finom ételek, italok, udvarias, kedves személyzet, itt külön kiemelném a vízi-aerobic-ot tartó hölgyet. Hátrányok: kültéri medence hiánya, nincs szúnyogháló, valamint a bowling terem feletti szoba/ák az elviselhetetlen dübörgés miatt.
Kiváló 2019. március 31.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt a férjemmel. A lakosztályt választottuk mert ott privat jakuzzi is van a szobában Minden tokeletes volt. Az etteremben az ínyenc vendégek is megtalálják a szamitasukat..azt tudom mondani hogy profi minden biztos visszajövünk meg ide pihenni...
Itt fényképeztem:
Castellum Hotel Hollókő Hollókô - VendéglátásCastellum Hotel Hollókő Hollókô - Vendéglátás
Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Kellemes 4 napot töltöttünk itt kettesben. Volt idő természetjárásra,a falu meglátogatására. Szinte minden látogatható házát megnéztük a településnek. A szálloda felszereltsége, tisztasága, a személyzet kedvessége semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak.
5Elhelyezkedés
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 20.a párjával járt itt
Röviden összefoglalva: minden tökéletes és jól működik. A foglalás on-line gyorsan, egyszerűen ment, az előleg bankkártyás fizetése után pillanatokon belül volt visszaigazolás. Külön öröm: 50+-osoknak volt kedvezmény. Az érkezés előtt 2 nappal emlékeztető e-mail kaptunk, hasznos tudnivalókkal, várható időjárás előrejelzéssel.
Itt fényképeztem:
Castellum Hotel Hollókő Hollókô - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókô - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókô - Környék
Kiváló 2019. március 12.családjával (gyerekekkel) járt itt
Három család, két törpével, + egy tacsival töltöttünk el három éjszakát februárban a szállodában. Látszik, hogy néhány éve nyílt a szálloda, kopásoknak még a szőnyegpadlón is alig-alig volt nyoma. Falura néző szobánk volt, pazar kilátással. A tisztaságra nem lehetett panasz.
Itt fényképeztem:
Castellum Hotel Hollókő Hollókô - KörnyékCastellum Hotel Hollókő Hollókô - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókô - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókô - Wellness
Még több kép (1 db) >>
51 értékelés / 6 oldalon