Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

Castellum Hotel Hollókő Hollókő
3176 Hollókő, Sport u. 14.

Castellum Hotel Hollókő Hollókő a térképen

Castellum Hotel Hollókő Hollókő értékelése:

1. helyezett a 8 hollókői szállás közül

Castellum Hotel Hollókő Hollókő képei

Castellum Hotel Hollókő Hollókő

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
3 napot töltöttünk itt a férjemmel. A lakosztályt választottuk mert ott privat jakuzzi is van a szobában Minden tokeletes volt. Az etteremben az ínyenc vendégek is megtalálják a szamitasukat..azt tudom mondani hogy profi minden biztos visszajövünk meg ide pihenni...

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Kellemes 4 napot töltöttünk itt kettesben. Volt idő természetjárásra,a falu meglátogatására. Szinte minden látogatható házát megnéztük a településnek. A szálloda felszereltsége, tisztasága, a személyzet kedvessége semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak. Minden napra jutott valami különlegesség a séftől.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 4 látogató hasznosnak vélte
Röviden összefoglalva: minden tökéletes és jól működik. A foglalás on-line gyorsan, egyszerűen ment, az előleg bankkártyás fizetése után pillanatokon belül volt visszaigazolás. Külön öröm: 50+-osoknak volt kedvezmény. Az érkezés előtt 2 nappal emlékeztető e-mail kaptunk, hasznos tudnivalókkal, várható időjárás előrejelzéssel.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három család, két törpével, + egy tacsival töltöttünk el három éjszakát februárban a szállodában. Látszik, hogy néhány éve nyílt a szálloda, kopásoknak még a szőnyegpadlón is alig-alig volt nyoma. Falura néző szobánk volt, pazar kilátással. A tisztaságra nem lehetett panasz. Az ételek finomak voltak, az éttermi személyzet is jól dolgozott, az üres tányérokat folyamatosan szedték le az asztalról.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Minden tökéletes, a félpanzió minősége egészen hihetetlen, ilyennem máshol még nem találkoztam, nem csak Magyarországon, de külföldön sem. Egyetlen dolog tudna csak méginkább javítani a színvonalon, egy kültéri medence nyárra, esetleg még egy kültéri szauna. A személyezt nagyon előzékeny, évek óta ugyanazokkal az emberekkel találkozunk, ez jó érzés.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Újra leteszteltük a szállodát ,de most sem csalódtunk! Ugyan az tisztaság,mosolygós személyzet fogadott bennünket ,mint egy évvel ezelőtt. Az idő viszont kedvezett a faluban és szálloda körüli nagyobb sétáknak,gyönyörű,napos őszi időben volt részünk. A gasztronómia ,ami miatt újra meglátogattuk a szállodát,mit sem változott,sem ízeiben ,sem küllemében.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a hotel fogadórészében éreztük, hogy ez "valami más" lesz. A recepciós mosolygós, barátságos volt, a szobánkba "felvezetést kaptunk", az alkalmazottak -a szálloda bármely pontján is találkoztunk velük- mindig köszöntek és mosolyogtak. Érdekes, hogy ez az apró dolog mekkora hatással tud lenni az emberre.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű panoráma tárul elénk az extra modern, "excluzíve", négycsillagos szállodában. Szoba/fürdőszoba modern felszerelésű, tiszta. Wellness kicsi, de minden igényt kielégít. Ami a legpazarabb, az a Gasztronómia! ! ! ! Helyi és "palóc ízek világába" csöppen, aki itt fogyaszthatja el reggelijét vagy akár vacsoráját. Sztem a 4 csillagot simán lehetne 5-re is átírni.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a modern, mértéktartóan elegáns hotelben, ahol kedves, segítőkész fogadtatás után a szobánkba felérve ugyanaz a kellemes dizájn, elegáns stílus fogadott minket, és ami a legfontosabb, - jó pár fogadóban, szállodában aludtunk már - az ágy matraca se nem deszka keménységű, se nem "trambulin", végre remekül tudtunk aludtunk rajta!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Hollókő egyik magasabb pontján áll, a vár a fáktól nem látható, onnan egy kisebb kaptatóval kb 15 perc alatt könnyen elérhető. Viszont csodás kilátás nyílik így is, ha a parkoló felé néző szobát választja valaki. A mién az erdőre nézett és kertkapcsolatos volt. Előnye az árnyassága, embermentessége volt. Hátránya viszont a sok különböző rovar és bogár szobai landolása.

Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, csónakázási lehetőséggel, sportos- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.23-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.124 - 15.248,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.20-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, hollókői Faluséta jeggyel, szalonjátékok és pingpongasztal használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 26.214,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel, vár belépővel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Hollókő környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

HollókőX