Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

Castellum Hotel Hollókő Hollókő
3176 Hollókő, Sport u. 14.

Castellum Hotel Hollókő Hollókő a térképen

Castellum Hotel Hollókő Hollókő értékelése:

1. helyezett a 8 hollókői szállás közül

Castellum Hotel Hollókő Hollókő képei

Castellum Hotel Hollókő Hollókő

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. december 22.
A sok jó értékelés olvasása után nagyon vártuk az itt töltött pihenést. Összességében azonban csalódtunk. Gyönyörű új szálloda, modern szoba, de a kilátás mindenhol a parkoló autókra néz; szobából, étteremből, wellnessből. A wellnesstől sem voltunk elragadtatva (leszámítva, hogy pont elromlott a legnagyobb medence).

Gyuszipapa TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Gyermekeinktől kaptunk házassági évfordulónkra egy hollókői hétvégét. Mondták is, hogy a vírus miatt várjunk az utazással, mert lehet, hogy még nem lesz teljes körű az ellátás és a szolgáltatások köre. Nagyon vágytunk, ezért június végén elutaztunk. Nem bántuk meg! Vírus ide vagy oda, olyan szolgáltatást nyújtott a hotel, hogy szinte csak a szájmaszkok és a kézfertőtlenítő jelenléte emlékeztettek a COVID 19-re.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szálloda kedves személyzettel.
Nagyon finom reggelik és vacsorák.
Ha később mentünk le étkezni még akkor is volt mindenből.
A wellness részleg is jó csak a merülő medencét hiányoltam illetve jó lett volna egy kinti medence is.
A medencék vízének hőfoka rendben.
A környék nagyon szép kellemes.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Castellum hotel előnyei: csodás környezet, modern, tisztaság mindenhol, szép szoba kényelmes ággyal, finom ételek, italok, udvarias, kedves személyzet, itt külön kiemelném a vízi-aerobic-ot tartó hölgyet. Hátrányok: kültéri medence hiánya, nincs szúnyogháló, valamint a bowling terem feletti szoba/ák az elviselhetetlen dübörgés miatt.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk itt a férjemmel. A lakosztályt választottuk mert ott privat jakuzzi is van a szobában Minden tokeletes volt. Az etteremben az ínyenc vendégek is megtalálják a szamitasukat..azt tudom mondani hogy profi minden biztos visszajövünk meg ide pihenni...

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes 4 napot töltöttünk itt kettesben. Volt idő természetjárásra,a falu meglátogatására. Szinte minden látogatható házát megnéztük a településnek. A szálloda felszereltsége, tisztasága, a személyzet kedvessége semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Az ételek nagyon finomak és választékosak voltak. Minden napra jutott valami különlegesség a séftől.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 6 látogató hasznosnak vélte
Röviden összefoglalva: minden tökéletes és jól működik. A foglalás on-line gyorsan, egyszerűen ment, az előleg bankkártyás fizetése után pillanatokon belül volt visszaigazolás. Külön öröm: 50+-osoknak volt kedvezmény. Az érkezés előtt 2 nappal emlékeztető e-mail kaptunk, hasznos tudnivalókkal, várható időjárás előrejelzéssel.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Három család, két törpével, + egy tacsival töltöttünk el három éjszakát februárban a szállodában. Látszik, hogy néhány éve nyílt a szálloda, kopásoknak még a szőnyegpadlón is alig-alig volt nyoma. Falura néző szobánk volt, pazar kilátással. A tisztaságra nem lehetett panasz. Az ételek finomak voltak, az éttermi személyzet is jól dolgozott, az üres tányérokat folyamatosan szedték le az asztalról.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden tökéletes, a félpanzió minősége egészen hihetetlen, ilyennem máshol még nem találkoztam, nem csak Magyarországon, de külföldön sem. Egyetlen dolog tudna csak méginkább javítani a színvonalon, egy kültéri medence nyárra, esetleg még egy kültéri szauna. A személyezt nagyon előzékeny, évek óta ugyanazokkal az emberekkel találkozunk, ez jó érzés.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Újra leteszteltük a szállodát ,de most sem csalódtunk! Ugyan az tisztaság,mosolygós személyzet fogadott bennünket ,mint egy évvel ezelőtt. Az idő viszont kedvezett a faluban és szálloda körüli nagyobb sétáknak,gyönyörű,napos őszi időben volt részünk. A gasztronómia ,ami miatt újra meglátogattuk a szállodát,mit sem változott,sem ízeiben ,sem küllemében.

Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.01-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.02.01. - 2021.08.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3 nap/2 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágás programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, disznótoros csomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 30.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 15.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, szalonjátékokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Vár Camping
Sirok
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.10.10.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.909 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Hollókő környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Téli pihenés a Mátrában (min. 2 éj)

HollókőX