Étterem teszt 33.-

Hatvanas Fogadó HortHatvanas Fogadó Hort a térképen

2016. márciusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. március 17.
Budapest felé többször útbaejtettem e helyet táplálkozás céljából, s meglepne tapasztaltam hogy nem szerepel az Ittjartam.hu oldalán.
Pedig megérdemlik.
Sajátos megoldás, két teljesen egyforma épület az autópálya két oldalán azonos berendezéssel.
Abból kiindulva, hogy a budapesti dugó előtt vagy után az utazó feltankol némi energiával.
Kiválóan megközelithető ez megmosolyogtató hiszen autópályán vagyunk, a parkolás könnyű, mindig van hely, kiemelkedő hogy látom a kocsimat az étterem tv képernyőjén a kültéri kamera segítségével.
Különlegessé az egyen díj szabás teszi, minden étel korlátlan fogyasztással 2.970 Ft, amit szerintem nehéz leenni a de hát a fogadnak is élni kell valamiből.
A korrektség kedvéért hozzá kell tenni, hogy ebben a sör is benne van!
A választék viszonylag széles, babgulyástól rántott szeletig sok minden van, krumplibol 4 felét számoltam, desszert is több féle.
Az ételek a gyorséttermi jellegének megfelelően készülnek, nem ínyenceknek, de jó minőségben és finomak! A babgulyásban megáll a kanál olyan sűrű, hússal is bőven el van látva.
Ami meglepő, hogy a köretek is gondosan vannak elkészítve, nem tapad össze a rizs, a sült krumpli nem fadarab minőségű.
A személyzet nem töri össze magát, elviszik a pénzt, néha letörlik az asztalt, és elviszik a tányérokat.
Összegzés :
amire kitalalták (ezt már leirtam párszor) arra tökéletes.
Alig félóra alatt, gyorsan jót és frissen lehet enni kész ételekből, és még sôr is jár hozzá.
Szerintem viszonylag korrekt az ár, velem is előfordult már hogy 3 tányér kaját vágtam be.
Minősités : ajánlott (sőt nem szabad kihagyni)
értékelés ; 8/10 pont
megjegyzés, minden éttermet azonos szempontok szerint értékelünk, a 4 csillagos hotel éttermétől a III. osztályú csehóig, tehát a 8 pont kiemelkedő érték.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Hatvanas Fogadó Hort - Külső képHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Külső képHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Étel/ital

Hatvanas Fogadó további értékelései

2018.11.29a párjával
Tavaly ősszel összefoglaltam minden tudnivalót,a gyorsétteremről,a lényeg nem változott,csak a részletek. Úgy látszik olvasták az értékeléseket. Belépéskor köszönéssel fogadnak. Hm. Szokásos babgulyásom után udvariasan megkérdezik elvihetik e a tányért. Fejlődünk. Ételek finomak,a babgulyást...
2017.09.24a párjával
Egy év alatt semmi sem változott.A két gyorsétterem változatlanul üzemel,változatlan menűvel,és változatlan áron. Tulajdonképpen nincs rá okuk,mert a bolt megy,szerintem jól,és ez igy van jól! Aki uton van Pestre,még a zsufolt város előtt kényelmesen meg tud állni,s 20 perc alatt degeszre...
2017.08.23egyedül
Az M3-as autópálya Budapest felé vezető oldalán, a horti pihenőhelynél található. Rikító bugyi-rózsaszínéről könnyen felismerhető az épület, melynek emeletén panzió működik. Egy nagyüzemi etetős helyről van szó, ahol éjjel-nappal talál valami ehetőt az ember. Aki siet, a presszó részben lévő...
Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás - Napi wellness ár reggelivel
Napi wellness ár reggelivel
2025.01.01-ig
Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza