Hatvanas Fogadó Hort

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hatvanas Fogadó Hort vélemények

Átlagos 2018. november 29.a párjával járt itt
Tavaly ősszel összefoglaltam minden tudnivalót,a gyorsétteremről,a lényeg nem változott,csak a részletek. Úgy látszik olvasták az értékeléseket. Belépéskor köszönéssel fogadnak. Hm. Szokásos babgulyásom után udvariasan megkérdezik elvihetik e a tányért. Fejlődünk. Ételek finomak,a babgulyást nagyon ízletesen készitik,rengeteg étel van,10 féle köret,és jó köretek!
Hatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Külső képHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Külső kép
Átlagos 2017. szeptember 24.a párjával járt itt
Egy év alatt semmi sem változott. A két gyorsétterem változatlanul üzemel,változatlan menűvel,és változatlan áron. Tulajdonképpen nincs rá okuk,mert a bolt megy,szerintem jól,és ez igy van jól! Aki uton van Pestre,még a zsufolt város előtt kényelmesen meg tud állni,s 20 perc alatt degeszre eheti magát.
Átlagos 2017. augusztus 23.egyedül járt itt
Az M3-as autópálya Budapest felé vezető oldalán, a horti pihenőhelynél található. Rikító bugyi-rózsaszínéről könnyen felismerhető az épület, melynek emeletén panzió működik. Egy nagyüzemi etetős helyről van szó, ahol éjjel-nappal talál valami ehetőt az ember.
Hatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - MosdóHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Külső képHatvanas Fogadó Hort - Étlap/itallapHatvanas Fogadó Hort - EgyébHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Étel/italHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Külső képHatvanas Fogadó Hort - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2017. február 24.a párjával járt itt
Amíg nem volt készen az autópálya Miskolc és Budapest között, addig gyakran megálltunk itt kávézni (pogácsával), vagy ebédelni. A lerövidült menetidő miatt évek óta nem voltunk itt, de most megálltunk egy kávéra - természetesen pogácsával. Ebédre nem volt idő, de csábító volt a pogácsa mellett a hagymás zsíros kenyér kínálatuk is.
Hatvanas Fogadó Hort - Külső képHatvanas Fogadó Hort - Külső képHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - BelsőHatvanas Fogadó Hort - Belső
Kiváló 2016. augusztus 21.egyedül járt itt
Nagyon jó ételek.....bőséges és finom
áááhhh nagyon finom itt minden....
Annyit ehetsz, hogy nem is biztos, hogy tovább tudsz menni.....erre nagyon oda kell figyelni
már sokadik alkalommal voltam ott....maradt minden ugyan olyan remek állapotban és kínálatban..
ajánlom!
kiadós!
finom!
nagy választék!
Köszönöm! :)
2016. március 17.családjával járt itt
Budapest felé többször útbaejtettem e helyet táplálkozás céljából, s meglepne tapasztaltam hogy nem szerepel az Ittjartam. hu oldalán. Pedig megérdemlik. Sajátos megoldás, két teljesen egyforma épület az autópálya két oldalán azonos berendezéssel. Abból kiindulva, hogy a budapesti dugó előtt vagy után az utazó feltankol némi energiával.