Kőszeghegyalja Vendégház Horvátzsidány
9733 Horvátzsidány, Petőfi u. 10.

Kőszeghegyalja Vendégház Horvátzsidány a térképen

Wellness csomagok Horvátzsidány városában

Kőszeghegyalja Vendégház Horvátzsidány vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A neten lévő képek alapján választottuk ki a helyet, de hibáztunk, nem néztünk előtte véleményeket a helyről. A ház szép, a kert csodás. Egy fiatal lány fogadott bennünket, a regisztráció, és fogadásunk kb. 5 percig tartott mindennel együtt. Kaptunk bejelentőlapot, és annyi instrukciót, hogy mi a kód a kapuhoz.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 20.
Gyönyörű környezet, kellemes elhelyezkedés, az apartmanok jól elkülönülnek egymástól. Az ágy kicsit kényelmetlen és kicsi, de az egész ház és az udvar kárpótol a kellemetlenségért. A vendéglátónk nagyon kedves, segítőkész, rendkívül tájékozott a a környék látnivalóival kapcsolatban. Amikor kell ott van, egyébként nem tolakodó.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 19.
2014. június egyik hétvégéjén volt szerencsénk pár napot a vendégházban tölteni. Kuponos akcióval mentünk. A vendégház nagyon kellemes környezetben helyezkedik el, Kőszeg és Ausztria közelsége igen csábitó lehet. A szobánk kellemes volt, a berendezés szép, igényes, tiszta. Az étkezés az árnak megfelelő. A tulajdonos - Anikó - kedvessége példaértékü.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A panzió egy nagyméretű családi-házhoz hasonlít első ránézésre. A kert lugasokkal nagyon hangulatos, a szobák berendezése ízléses, viszont hiányzik a wellness részleg, az apró méretű sarokkád 5 perc után unalmassá válik, ugyanakkor a napozóterasz ötletes. A panzió elhelyezkedése kiváló, de csak autóval szabad érkezni, máskülönben a környékbeli nevezetességek elérhetetlenek.

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 1.
Egy akciós, kuponos hétvégét töltöttünk el a panzióban, amely egy csendes utcában található. Két szobát foglaltunk. A szobák – ahogyan az az egész panzióra jellemző- ízlésesen vannak berendezve, hangulatos kiegészítőkkel. A földszinti szoba sajnos a vendégek bejárata és az utcafront mellett helyezkedett el, az utcára és az udvarra is van ablaka, ezért zavaró volt a ki-bejárkáló, teraszon beszélgető vendégek zaja.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendégház nagyon szépen kialakított, hangulatos kert, padokkal. Ősszel voltunk, és az évszaknak megfelelő nagyon hangulatos dekoráció volt. A szoba is nagyon szép volt. Az ágy mondjuk, kevésbé volt kényelmes. Parkolni a ház előtt vagy az udvarban lehet. Kőszegen 10 percen belül ott lehet lenni kocsival.

Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Horvátzsidány környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Karácsony (min. 2 éj)

HorvátzsidányX