jova étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg jova értékeléseit!

Olvasd el jova étterem értékeléseit!

Remek vendéglátás -

Egri Borozó & Vendéglő Siófok

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Már második éve élvezem a hely vendégszeretetét, kitünő, egyszerű ételeinek választékát, és mind a tulajdonosok, mind a beosztottak udvariasságát. Családias hangulatú étterem - itt minden a vendégről szól. Gyors, pontos, preciz kiszolgálás - finom házias ételek.
Ragyogó a menü rendszer, mely tartalmas és ízletes ételeket kinál

Reggeli az Iluska étteremben -

Iluska Étterem Igal

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
2017. júniusában 1 napra látogattunk Igalra a fürdőt felfedezni. Mivel korán reggel érkeztünk, igy a fürdő nyitására várni kellett, igy meglátogattuk az éppen még csak nyitáshoz készülődő éttermet. Érdeklődésünkre, hogy reggelit kaphatunk e, igen volt a válasz és máris asztalhoz ültettek és nyitás előtt is kiszolgáltak minket. Kellemes reggelivel indult a napunk.
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 6. - 10 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Csepegi Csárda ! Fogalom volt az ismerősök között, bárkivel beszéltünk aki ezen a környéken járt, feltétlenül megemlitettük, hogy kihagyni nem szabad. Az ételek, a kiszolgálás, a gyorsaság az szinte már I. osztályu volt. De most mi nagyon nagyot csalódtunk. Hétvégén átutazóban voltunk, és gondoltuk, ha már erre visz az utunk, akkor egy ebéddel itt ajándékozzuk meg magunkat.