baniko28

baniko28 adatlapja

Regisztráció2013.04.13
Utoljára itt2018.03.05

Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
Mi vacsorázni voltunk. Az étterem nagyon tetszett, rendkívül hangulatos. Fából készültek az étlapok, így csak a fa belső két oldalára van felragasztva az ételválaszték, ami nem túl nagy. Mi azért találtunk kedvünkre való fogást. Szarvaspörköltet fogyasztottunk dödöllével. Egy fiatal felszolgáló szolgált ki minket gyorsan és udvariasan, ahogy kell.
2013. április 13.a párjával járt itt
A szálloda kiváló elhelyezkedésű, közvetlen folyosó köti össze a fürdővel, így télen is kényelmesen át lehet sétálni. A szobák nagyon szép kialakításúak, viszont a kevésbé látható helyeken málik a fal. Az étteremmel is meg voltunk elégedve, szinte mindent végig kóstoltunk.
Kiváló 2013. április 13.a párjával járt itt
Szeged és Kistelek közötti főúton található az étterem, az autópálya lehajtótól pár száz méterre. Aki a környéken jár, annak érdemes ide egy kitérőt tennie. Az étterem különlegessége, hogy egy kilátót is felépítettek, amelyről a Fehér-tóra lehet rálátni. Én többnyire csak halászlét szoktam fogyasztani, de a többi ételt is bátran tudom ajánlani.