Tájház Hosszúhetény

Tájház Hosszúhetény
Tájház HosszúhetényTájház Hosszúhetény
Tájház HosszúhetényTájház Hosszúhetény

Tájház Hosszúhetény bemutatkozása

A Hosszúhetényi Tájház festői környezetben a Hármashegy lábánál, a Püspökszentlászló felé vezető út elején található. A tájház az 1860-as években épült és 2011- ben került felújításra. Baranya egyik legértékesebb gyűjteménye található benne, melyet Bocz Árpád hosszúhetényi lakos több évtizeden keresztül tudatosan gyarapított.

Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Tájház Hosszúhetény vélemények

2055
Érdekes 2022. október 13.barátokkal járt itt
Még a Hosszú Tányér Gourmet-házban vártuk a vacsoraidőnket, és nagyon kedélyesen belaktuk az imádnivaló környezetet, eszembe jutott, hogy út közben megpillantottam ezt a tájházat is. . . az étterem bájos úrnője, Franciska készségesen elintézte nekünk telefonon, hogy így estetájt fogadjanak ott minket, így aztán kíváncsian átsétáltunk oda.
Tájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - Külső képTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - EgyébTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - BelsőTájház Hosszúhetény - Külső kép