Gösser Fórum Söröző Jászberény

5100 Jászberény, Bérkocsis u. 1.

Gösser Fórum Söröző Jászberény a térképen

Gösser Fórum Söröző Jászberény értékelése:

7. helyezett a 15 jászberényi étterem közül
252. helyezett Észak Alföldön - 712 étterem közül

söröző

Gösser Fórum Söröző Jászberény vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régi törzshelyünk volt, de a család miatt már nem igazán jutottunk el a helyre. Közben üzemeltető váltás is történt, akkor visszatértünk és maximálisan rendben volt. Most azonban:
Lassú kiszolgálás
Felszolgáló figyelmetlen, a pulthoz kell menni, ha szeretne az ember még valamit kérni
Az étel silány, mirelit, olajban/zsírban úszik
Az abrosz piszkos, a földön krumpli darabok
Ennek ellenére az ár magas

Nagy csalódás volt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Nagyon finom ételeket fogyasztottunk már itt több alkalommal is. A hely egy kicsit szűkös, a kiszolgálás lehetne jobb, de a szakács aranyat ér.Az ételek nagy adagok, és igen ízletesek, mindenkinek csak ajánlani tudom. Az egyik legjobb hely a környéken.Aki jót akar enni és szereti a hasát ne habozzon. :)

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Kellemes, barátságos környezet, finom, nagy adagok! A kiszolgálás gyors volt, a személyzet viszont amatőr (viselkedésüket tekintve). Ettől függetlenül klassz hely. Nagyon jól lehet lakni, viszonylag olcsón. A menü étkeztetésre szintén jellemzőek a nagy adagok, házias ízek, megfizethetőség.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szuper! A Vincellér még a közelébe se léphetne, nemhogy Jászberény legjobb étterme legyen.Próbálja ki mindenki, egyáltalán nem drága, hatalmas és ízletes falatok! Kedves, barátságos kiszolgálók.A városból már nagyon hiányzott az ilyen jellegű étterem, a heti menü is kiadós és ízletes. változatos.Érdemes telefonon asztalt foglalni.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
Excellence Apartmanok
2021.01.31. - 2022.01.25.
Príma Vendégház
Tiszakécske
2021.02.15. - 2022.01.25.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.25. - 2021.12.31.
Vár Camping
Sirok
2021.04.30. - 2021.10.10.

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Aquarell Jászberény
Kastélyhotel Sasvár Jászberény
Erzsébet Park Hotel Jászberény
Egészséges pihenés (min. 5 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Gösser Fórum Söröző JászberényX