Gösser Fórum Söröző Jászberény

5100 Jászberény, Bérkocsis u. 1.

Gösser Fórum Söröző Jászberény a térképen

Gösser Fórum Söröző Jászberény értékelése:

9. helyezett a 17 jászberényi étterem közül
329. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

söröző

Gösser Fórum Söröző Jászberény vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi törzshelyünk volt, de a család miatt már nem igazán jutottunk el a helyre. Közben üzemeltető váltás is történt, akkor visszatértünk és maximálisan rendben volt. Most azonban:
Lassú kiszolgálás
Felszolgáló figyelmetlen, a pulthoz kell menni, ha szeretne az ember még valamit kérni
Az étel silány, mirelit, olajban/zsírban úszik
Az abrosz piszkos, a földön krumpli darabok
Ennek ellenére az ár magas

Nagy csalódás volt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Nagyon finom ételeket fogyasztottunk már itt több alkalommal is. A hely egy kicsit szűkös, a kiszolgálás lehetne jobb, de a szakács aranyat ér.Az ételek nagy adagok, és igen ízletesek, mindenkinek csak ajánlani tudom. Az egyik legjobb hely a környéken.Aki jót akar enni és szereti a hasát ne habozzon. :)

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Kellemes, barátságos környezet, finom, nagy adagok! A kiszolgálás gyors volt, a személyzet viszont amatőr (viselkedésüket tekintve). Ettől függetlenül klassz hely. Nagyon jól lehet lakni, viszonylag olcsón. A menü étkeztetésre szintén jellemzőek a nagy adagok, házias ízek, megfizethetőség.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szuper! A Vincellér még a közelébe se léphetne, nemhogy Jászberény legjobb étterme legyen.Próbálja ki mindenki, egyáltalán nem drága, hatalmas és ízletes falatok! Kedves, barátságos kiszolgálók.A városból már nagyon hiányzott az ilyen jellegű étterem, a heti menü is kiadós és ízletes. változatos.Érdemes telefonon asztalt foglalni.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.20.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
2020.05.31. - 2021.06.01.

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Villa Völgy Jászberény
Kastélyhotel Sasvár Jászberény
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)

Gösser Fórum Söröző JászberényX