Viktórió Pizzéria és Étterem Jászberény

5100 Jászberény, Lehel vezér tér 32-33.

Viktórió Pizzéria és Étterem Jászberény a térképen

Viktórió Pizzéria és Étterem Jászberény értékelése:

9. helyezett a 17 jászberényi étterem közül
387. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

Viktórió Pizzéria és Étterem Jászberény vélemények

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
Ír kávét rendeltem, ami az itallapon 700. -Ft-ba került. Ez szerintem whiskey és kávé megfelelő arányú keveréke. A számlán külön szerepelt 300. -Ft a kávéra és külön 700. -Ft a Baileysre (? ). Reklamációmra annyi volt a válasz a pincérhölgytől, hogy neki a gépen így szerepel. Se elnézést, se pénz. . . . nem a 300. -Ft a gond, hanem ha hülyének nézik az embert.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 11.
Nagyon sokat valtozott a hely. Az etelek finomak a pizza tokeletes es most mar a kiszolgalas is.Szerencsere lecsereltek a pincereket regen ezzel sok baj volt.En egy ideje nem voltam de most nagyon meg vagyok elegedve.Csak ajanlani tudom.Mi negyen voktunk kajalni.Az etelre kellett varni egy kicst de megerte.

2014. júniusban járt itt
Értékelt: 2014. június 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
2014. június 10-én voltunk legutóbb. Sajnos a régi, ízletes, figyelmes, színvonalas étterem-pizzéria a múlté. Ahhoz képest, hogy olaszosnak szeretnének látszani, minimális a tészta választék. A kért ásványvizet nem az asztalnál bontották fel, a pizza sótlan volt, a pincér is. Semmi jó étvágyat, egészségükre, csak a minimális köszönés.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.09.06.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2021.07.16.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 11.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.16. - 2020.12.22.

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Aquarell Jászberény
Hotel Eger & Park Jászberény
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

Viktórió Pizzéria és Étterem JászberényX