czakoczily

czakoczily adatlapja

Regisztráció2014.06.11
Utoljára itt2015.07.16

Gyenge 2014. június 11. járt itt
2014. június 10-én voltunk legutóbb. Sajnos a régi, ízletes, figyelmes, színvonalas étterem-pizzéria a múlté. Ahhoz képest, hogy olaszosnak szeretnének látszani, minimális a tészta választék. A kért ásványvizet nem az asztalnál bontották fel, a pizza sótlan volt, a pincér is. Semmi jó étvágyat, egészségükre, csak a minimális köszönés.
Kiváló 2014. október 30.családjával járt itt
Tolcsvára október végén finom tokaji borért mentünk. Előre szétnéztünk az interneten, hol tudnánk ebédelni a környéken. A Várhegy Étterem volt az egyik jelölt, és nem bántuk meg, hogy ezt választottuk. Az épület kívülről rendezett, mutatós. Belülről egyszerű, de tiszta, világos, barátságos, a nemrég elkészült gyönyörű cserépkályha pedig nagyon feldobja.
Gyenge 2015. július 16.egyedül járt itt
Óriási csalódás! 2015. július elején voltam itt két éjszakát. Interneten válogattam a békéscsabai szállások közt, a wellness miatt választottam ezt a helyet. Érkezéskor nem tudtam, hol kellene bemenni, a hátsó ajtó a parkolónál zárva volt, csengettem, nem jött senki. Végül az éttermen keresztül találtam be, a pincérek "vitték" a szállót is.