Timmea: 100 %-os Kötbérrel fenyegető szállás - Alexandra Panzió Kalocsa

Alexandra Panzió Kalocsa értékelése
6. helyezett a 13 kalocsai szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

100 %-os Kötbérrel fenyegető szállás

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Tranzit szállást kerestünk Pakson, és a Bookline felajánlott 30.000 Ft-os paksi szállását soknak találtuk, a többi nem tetszett. Bookline felajánlotta ezt a "Pakshoz közeli" szállást is Kalocsán, az Alexandra Panzióban fele annyiért. Lefoglaltam. Kiderült Szekszárd közelebb van. Törlöm a kalocsait (díjmentes). Este 9 után érkezünk Szekszárdra, mikor hív a férfi Kalocsáról, és közli, hogy 100 % kötbért kell fizetnem a lemondásért (ami kb. 20-30 perccel foglalás után történt) mert ő "ki kell" számlázza a foglalást nekem a "rendszerre" hivatkozva. Mindezt nem túl kedvesen adta elő. Sértve érzem magam. A rendszerhibáira sem most sem máskor nem vagyok kiváncsi. Sem a képmutatására!
Elmondása szerint több szálláshelyet is üzemeltetnek és náluk ez a szabály.
Bookline-nal felvettem a kapcsolatot még éjjel és másnapra már jött is az e-mail, hogy minden rendben van. Gondoltam ide is megírom, hogy más is okuljon az esetemből.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Személyzet: Szörnyű