Jó 2024. januárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. január 7.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Egy vendéglátóegység emeletén, a város szélén helyezkedik el. Amíg a söröző nyitva van (szombaton ez éjfélig volt), kicsit hangos a környezet, de később már nagyon csendes a hely. A szoba tiszta és tágas volt, a fürdőszoba is megfelelő, nekünk egy éjszakára tökéletes volt, biztosan visszatérünk még.
Szó szerint borzalmas úgy, ahogy van. Elképesztően hangos, egyszerűen nem lehet aludni egyetlen percet sem. A tulajdonosok egyáltalán nem rugalmasak. A fürdőszoba borzasztóan koszos volt, konkrétan le volt pisilve a vécé, mikor megérkeztünk. Csak egy fél dl szappan volt az irtó koszos...
Párommal 2 éjszakát töltöttünk az Alice Panzióban, Kalocsán. Mindenkinek nagyon jó szívvel ajánljuk a Panziót !!! A tulajdonosok, "házigazdák" nagyon kedvesek és segítőkészek, a szállás pedig modern, fiatalos, stílusos és nagyon tiszta, megérdemelné a 3 vagy 4 csillagot is !!! Baba barát a...