botigyu

botigyu adatlapja

Regisztráció2018.07.06
Utoljára itt2024.04.10

Átlagos 2023. október 16.barátokkal járt itt
Egy szombati este tértünk be, legalább 3 csoportot láttunk, akik szervezetten vacsoráztak, legalább 100 fő. Emiatt zsúfoltság volt, bár ez bizonyára sokaknál inkább jó, mint rossz, engem zavart. Az ételek átlagosak, a kiszolgálás (pont a sok vendég miatt) akadozó. A hely viszont kimondottan drága. Egy literesnek mondott (valójában kb.
Átlagos 2024. január 7.barátokkal járt itt
Szombaton barátokkal tértünk be vacsorázni. Voltunk már egyszer itt régebben, akkor sokan voltak, így előre foglaltunk most, de ez alkalommal ez indokolatlan volt, bőven volt hely. Ötféle pizzát kértünk, ebből kettőről lemaradt a sonka (! ! ! ), az egyik pedig nem a megrendelt volt. Szóval nem igazán volt a kiszolgálás a helyzet magaslatán.
2024. január 7.családjával járt itt
Egy vendéglátóegység emeletén, a város szélén helyezkedik el. Amíg a söröző nyitva van (szombaton ez éjfélig volt), kicsit hangos a környezet, de később már nagyon csendes a hely. A szoba tiszta és tágas volt, a fürdőszoba is megfelelő, nekünk egy éjszakára tökéletes volt, biztosan visszatérünk még.