mona0530: Egy jól sikerült hétvég :o) - Alice Panzió Kalocsa

Alice Panzió Kalocsa értékelése
4. helyezett a 13 kalocsai szállás közül

Egy jól sikerült hétvég :o)

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal 2 éjszakát töltöttünk az Alice Panzióban, Kalocsán. Mindenkinek nagyon jó szívvel ajánljuk a Panziót !!! A tulajdonosok, "házigazdák" nagyon kedvesek és segítőkészek, a szállás pedig modern, fiatalos, stílusos és nagyon tiszta, megérdemelné a 3 vagy 4 csillagot is !!! Baba barát a panzió, szép játszótér van az épület mögött és reggelizési lehetőségre is van mód, ha valaki szeretné. Társalgó és konyha is a vendégek rendelkezésére áll, hűtővel, mikróval, bútorokkal felszerelve. Minden szobában LED televízió található, nagy szekrények a kényelmes kipakoláshoz, tiszta törölközők, poharak és a vendéglátó még friss virággal és mécsesekkel is kedveskedik a szobákban. (legalábbis a miénkben volt) A panzió az emeleten helyezkedik el, hátul külön bejáraton is fel lehet menni a szobákhoz. Az alsó szinten söröző és dohánybolt van, a sörözőből is fel lehet menni a szobákba egy lépcsőházon keresztül. Az igényes sörözőben billiárd, csocsó, flipper található, ha szórakozni szeretnének a vendégek, sőt, még lottót is adhatnak fel, ha nyerni támad kedvük. A közelben sok kirándulási lehetőség van, a Szelidi tó csak 17 km-re van a szállástól és Kalocsán is megéri egy sétát tenni. Mindenkit arra bíztatok/bíztatunk, ha Kalocsán jár szálljon meg az Alice Panzióban !!!

Étkezés:
Elhelyezkedés: