Kellemes múltbéli emlék után egy letaglózó felejtendő élmény

Kápolnai Autós Vendéglő KápolnaKápolnai Autós Vendéglő Kápolna a térképen

Gyenge 2015. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Több éve fedeztük fel, időnként betértünk, és eddig az alkalomig a jól bevált kápolnai fatányérost kértük, amivel teljesen meg voltunk elégedve.
Az idén változtattunk.....vesztünkre.
Beültünk....vártunk....sokat az étlapra, még többet a rendelt ételekre.
Elfogadom, egy esküvőre díszítettek, de akkor nem kell vendéget fogadni !!
Egy bakonyi gombalevest és egy sztrapacskát kértem, hál' istennek desszertet később akartam rendelni.
Kissé türelmet vesztetten és éhesen vártam a levesemre, és már előre tudni véltem milyen finom ízeket fogok élvezni.....na ez teljesen másként történt.
A kihozott leves, egy híg ízetlen lötty volt, pár darab répával, fehérrépával, krumplival néhány szelet gombával és mokkáskanálnyi tejföllel.....tűzforrón.
Miután leküzdöttem jött az igazi döbbenet.
Kaptam egy tányért amin leveskanálnyi darabok úsztak a szó szoros értelmében egy vízes tejszerű túródarabokkal tarkított lében, a tetejükön tejföl foltokkal....ők ezt nevezték sztrapacskának. Próbáltam megmagyarázni magamnak, hogy ez sztrapacska, de sehogysem sikerült. Végül engedtem a gyomrom folyamatos tiltakozásának és a felét otthagyva távoztunk, borotvaélen táncolva a bentmarad/kijön érzésében.
Hogy visszatérek-e valamikor: több mint kétséges.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Szörnyű

Kápolnai Autós Vendéglő további értékelései

2022.12.01a párjával
Többször jártunk már ebben a vendéglőben, igaz most már régebben, de a rántott velő továbbra is finom, az orjaleves kiválló. Az étterem kellemes, tiszta, a kandalló hangulatos, a kiszolgálók kedvesek. Ami megragadott, hogy minden asztalt élő piros rózsa díszített.
2022.08.02a párjával
Az ételek nagyon finomak, a személyzet nagyon kedves, udvarias. Az étterem tiszta, barátságos. Ide érdemes betérni, itt még tudják, milyen az igazi vendéglátás.
2022.03.06a párjával
Gyors kiszolgálás, ízletes ételek. Mindig itt ebédelünk, ha erre járunk. Egy picit hideg volt, mikor odaértünk. Kicsit puritán a hely, de ettől még szeretjük.
Barrico Thermal Hotel Demjén - Karácsony
Barrico Thermal Hotel Demjén