Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna

Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna
Kápolnai Autós Vendéglő KápolnaKápolnai Autós Vendéglő Kápolna
Kápolnai Autós Vendéglő KápolnaKápolnai Autós Vendéglő Kápolna

Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna bemutatkozása

Éttermünk a 3-as számú főút mellett, az M3-as autópálya felhajtójánál Gyöngyös és Eger között félúton Kápolna településen található. Tágas parkolóval rendelkezünk, a kamionok, buszok is kényelmesen tudnak parkolni. Tágas 90 fő befogadásra alkalmas belső terünk, nyáron egy 40 fős terasszal bővül.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna vélemények

Kiváló 2022. december 1.a párjával járt itt
Többször jártunk már ebben a vendéglőben, igaz most már régebben, de a rántott velő továbbra is finom, az orjaleves kiválló. Az étterem kellemes, tiszta, a kandalló hangulatos, a kiszolgálók kedvesek. Ami megragadott, hogy minden asztalt élő piros rózsa díszített.
Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Étel/italKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Külső képKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Étel/italKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Étel/ital
Kiváló 2022. augusztus 2.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak, a személyzet nagyon kedves, udvarias. Az étterem tiszta, barátságos. Ide érdemes betérni, itt még tudják, milyen az igazi vendéglátás.
2022. március 6.a párjával járt itt
Gyors kiszolgálás, ízletes ételek.
Mindig itt ebédelünk, ha erre járunk. Egy picit hideg volt, mikor odaértünk.
Kicsit puritán a hely, de ettől még szeretjük.
Kiváló 2021. július 17.a párjával járt itt
Már többször is jót ettünk itt, ezért Tokajból hazafelé tettünk egy kitérőt Kápolnára. Most sem csalódtunk, nagyon finom volt az étel, szívélyes és gyors a kiszolgálás. Hatalmas adagok, ezért dobozokkal távoztunk. Egy kicsit retró hangulata van, de tiszta és minden szempontból megfelelő vendéglő.
Átlagos 2020. augusztus 12.a párjával járt itt
Egy óra várakoztatás után égett, kiszárított sertésszüzet kaptam/3 szeletet/. Mivel már kellőképpen éhes voltam, 2 darabot legyűrtem, de az igazság az, hogy vissza kellett volna kűldenem. Nagyot csalódtam, mert már jártunk itt, és többnyire elégedettek voltunk, de egyhamar ide biztosan nem jövünk.
2076
Átlagos 2020. augusztus 8.egyedül járt itt
Ebéd után, mivel Mezőkövesden nem kaptam kávét az ebédnél, gondoltam, talán Zsórifürdőn lesz valami hely. . . de annyira lepattant volt ott minden, annyira nem látszott vonzónak semmi, hogy inkább csak tettem egy kört és továbbálltak a 3-ason Budapest felé. Azt hiszem így találtam ide.
Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Külső képKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - BelsőKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Étel/italKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - BelsőKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Külső kép
2019. február 18., csoporttal járt itt
Baráti társasággal tértünk be, egy hirtelen jött ötlet volt. Az egész helynek van egy kis retró hangulata, de ettől függetlenül tiszta volt és rendezett. Rendelésünket elég gyorsan kihozták. Az ételek minősége és mennyisége is megfelelt az elvárásnak és az ára is korrekt volt.
2018. október 18.a párjával járt itt
Örömmel érkeztünk ismét egy "gyors" ebédre, de az augusztusban tapasztaltak csak egy kivétellel teljesültek most. . . Egy nagyon idős pincér úr próbált megbirkózni a vasárnap déli forgalommal teljesen sikertelenül! Hosszadalmas várakoztatás, teljes bizonytalanság előzte meg a rendelés felvételét is.
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Finomak az ételek, gyors kiszolgálás, délután 3-kor már kevés vendég és nyugalom volt. Mindenkinek ajánlom!
Szörnyű 2017. október 6.a párjával járt itt
Már többször jártunk ebben az étteremben és általában meg voltunk elégedve. Most azonban hatalmas csalódás ért. Én kakashere pörköltet rendeltem galuskával, a feleségem harcsapörköltet ugyancsak nokedlivel. Hát: a kakashere ízetlen volt, a nokedli hideg és szétázott és a szaft nem szaft volt, hanem valami vizes lé.
Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna a térképen
3355 KápolnaSzabadság tér 2.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P