Fogadó a Bárányhoz Kaposvár
7400 Kaposvár, Városház u. 4.

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár a térképen

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Arany Ászok, Pilsner Urquell

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár bemutatkozása

2012. január 16-tól fogadónk megújultan folytatja munkáját Kaposvár szívében, immár a Bárány Fogadó Kft. üzemeltetése alatt. Cégünk tiszta családi vállalkozás, mely több generáció óta dolgozik a kereskedelemben.
Főszakácsunk Pap Zoltán ifjúsági ... Tovább >>
Főszakácsunk Pap Zoltán ifjúsági világbajnok chef, aki több éven keresztül Magyarország egyik legjobb éttermében, külföldi chefekkel dolgozott. A ház egy hétszobás, kicsi, de barátságos panzió (18 fő részére) Kaposvár belvárosában. 1 darab akadálymentes szobával is rendelkezünk, valamint a teljes ház akadálymentesített. Az épület teljesen füstmentesnek épült, de természetesen dohányzó vendégeink számára is biztosítunk helyet, hogy hódolhassanak szenvedélyüknek.

Panziónk alatt található zárt, kamerával figyelt mélygarázsunk, melyben minden szobához biztosítani tudunk egy parkolóhelyet. A garázstól az éttermeken át a legfelső emeletig lifttel közlekedhetnek.

Az épületben három étterem található: drinkbár és étterem, grill terasz-télikert és az első emeleten egy körülbelül 60 főt befogadó két külön szeparált teremmé alakítható étterem.
A cég eszközökben jól felszerelt, megfelelő a szállítókapacitása (hűtőkocsival is), mely lehetővé teszi rendezvények vállalását külső helyszíneken is (catering szerviz akár több száz résztvevővel).

Konyhánk működése sokrétű, hiszen külön csapat főz az előfizetéses étkezőknek, illetve a chef csapata az a’la carte étkező vendégek gasztronómiai élményét elégíti ki.
A hagyományos technológia mellett rendelkezünk a legkorszerűbb konyhatechnológiák alapos ismeretével, ezek alkalmazása napi rutinnal működik a házban. Ezen technológiák alkalmazása teszi lehetővé a magyar konyhában kevésbé ismert egzotikus nyersanyagok alkalmazását is.
A konyha alapanyagainak beszerzésénél törekszünk a regionális és szezonális termékek beszerzésére, ez tükröződik az éttermeink borválasztékában is, hiszen túlnyomó részt a régióhoz tartozó kiváló borászaink termékeit szolgáljuk fel.

Várjuk Önöket szeretettel!

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár képei

Szállások Kaposvár városában
Wellness csomagok Kaposvár városában

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Ételről-italról nem tudok véleményt mondani, mert odáig nem jutottunk el, hogy fogyaszthassunk! Hét tagú családdal jöttem 2019 augusztusában, és két apró gyerekkel. Minden hely foglalt volt úgymond, majd mégis leültettek egy foglalt jelzésű asztalhoz. Hosszú ideig senki nem jött felvenni a rendelést.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Első pillantásra nagyon jó benyomást keltett a hely. De amikor a poharakért és evőeszközökért nyúltunk, már kezdett megfakulni a csillogás. Amikor a párom visszavitte cserére kislányom koszos poharát, a felszolgáló/-lány, visszaakarta tenni a tiszták közé, úgy kellett a páromnak rászólni, hogy ne oda tegye. A WC-nek sem volt gazdája.

2013. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még hónapokkal ezelőtt, egy értekezlet alkalmával voltam ott a Fogadó a Bárányhoz étteremben a kollégákkal. A hangulat elég feszült volt, hiszen megvolt a munkahelyi jelleg,légkör, de mind az ételek, mind a kiszolgálás milyensége oldották ezt. Többfogásos menü volt,ami sokféle desszerttel fejeződött be, bőséges volt a kínálat. A pincér udvarias és kedves volt.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.11.21. - 2020.12.20.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2-3 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2020.12.31.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.28.

Szállodák Kaposvár környékén
Holiday Hotel Csopak Kaposvár
Hotel Wellamarin Kaposvár
Hunguest Hotel Pelion  Kaposvár
Senior ajánlat (min. 5 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Fogadó a Bárányhoz KaposvárX