La Rotonda Caffé Kaposvár

3,9
a 39 kaposvári étterem közül
kávézó - kávéház, kocsma, pub, bár
La Rotonda Caffé Kaposvár

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

La Rotonda Caffé Kaposvár vélemények

2019. február 4.a párjával járt itt
A fákkal szegélyezett, szépen rendbe hozott épületek közti sétálóutcában, az egyik cukrászdára esett a választás, lehet, éppen a „kirakatban” lévő kényelmes hely miatt. Nagyon jó választás volt, a forró csoki kínálatuk széles skálájú. A hagyományosat választottam, aminek hagyományos íze volt, a kávé is kifogástalan.
La Rotonda Caffé Kaposvár - Étel/italLa Rotonda Caffé Kaposvár - Külső képLa Rotonda Caffé Kaposvár - Külső képLa Rotonda Caffé Kaposvár - BelsőLa Rotonda Caffé Kaposvár - Étlap/itallapLa Rotonda Caffé Kaposvár - BelsőLa Rotonda Caffé Kaposvár - Mosdó