Tóth Sütőipari Kft. Pékség Kaposvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Tóth Sütőipari Kft. Pékség Kaposvár vélemények

Szörnyű 2022. december 2.egyedül járt itt
Az elképzelhető legrosszabb kenyeret vettem náluk Kaposváron! Nem lehetett felszeletelni, minden szeletnek kidőlt a közepe! Ez nem kovásszal készült kenyér volt, pedig annak adták el! Címke sem volt rajta! Egy 400 gr-os kenyérért 750 Ft-ot kérni, ilyen minőség mellett pofátlanság!
Átlagos 2022. november 2.egyedül járt itt
A Tóth pékség egy bolt keretén belül működik, a szerény áruválasztékot elnézve úgy tűnik, hogy egy albán pékségből hozatják az árut. Jómagam egy tepertős pogácsáét kértem, amire 310 forintot fizettem, többet nem is ért, elég gyengécske volt, nekem más fogalmaim vannak erről a műfajról.
Tóth Sütőipari Kft. Pékség Kaposvár - EgyébTóth Sütőipari Kft. Pékség Kaposvár - EgyébTóth Sütőipari Kft. Pékség Kaposvár - EgyébTóth Sütőipari Kft. Pékség Kaposvár - EgyébTóth Sütőipari Kft. Pékség Kaposvár - Egyéb