II. világháborús emlékmű Karcag

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

II. világháborús emlékmű Karcag vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Érdekes 2023. február 26.egyedül járt itt
Sétáltam a parkban, oldalról közelítettem meg a szobrot, hát, látom ám, hogy egy asszony nagyon fenekeli a haszontalan gyerekét. . . ilyen szobor viszont nyilván nincs ilyen talapzaton, ilyen oszlopok között, hősök lakta közparkokban. Persze, amikor szembeértem vele, akkor már jobban nyilvánvaló volt, hogy ez itt egy sebesült vagy halott katona és bizonyára az anyja az, aki tartja.
II. világháborús emlékmű Karcag - Külső képII. világháborús emlékmű Karcag - Külső képII. világháborús emlékmű Karcag - Külső képII. világháborús emlékmű Karcag - EgyébII. világháborús emlékmű Karcag - EgyébII. világháborús emlékmű Karcag - Egyéb