Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó
7564 Kaszó, Kaszópuszta 1.

Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó a térképen

Szállások Kaszó városában
Wellness csomagok Kaszó városában

Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Kedvesemmel egy csodálatos hétvégét töltöttünk el itt. Már régóta terveztük ezt az utat és most sikerült eljutnunk ebbe a csodálatos vadfász paradicsomba. Párom több mint 30 évig vadászott,és minden vágya volt,hogy ide eljöhessen. Megnéztük,és végig sétáltuk a Lomkoronan ösvényt. Csodálatos volt a fák tetejéről szét nézni az őszi erdöt.

frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Belsö somogy területén egy csodás erdő mélyén található egy kényelmes vadászház. A recepción kedves fogadtatás vár mindenkit. A komplexumra ráféne egy felújítás de igy is minden szolgáltatása jó. Van medence bicikli bérlés lovaskocsizás kisvonat. Az étteremben finom ételeket szolgálnak fel de a félpanzió csak egy ételsor. A szobák tágasak és kényelmesek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tapasztalataim szerint - mert vannak ! - felháborító a 21. században, amit a befizetett pénz ellenében kaptunk . A szobákban éjjel-nappal HŐSÉG, a hideg víz meleg és sötétbarna színű,kontinentális reggeli- a múlt századból- , a vacsora meglepetés . Meggyőződésem, hogy a vadászat tartja el őket,az " egyébként üdülők " -re nem sok / semmi gondot sem fordítanak.

bernini TOP fotófeltöltő
2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 5.
Nagyon ajánlom a helyet azoknak, akik el akarnak néhány napra bújni a világ zaja elől. Fantasztikus szép a környezet, jó a konyha, és minden komfort megvan, ami a kikapcsolódást segíti. Van szauna, lehet masszázst rendelni és van egy kültéri medence is. Jókat lehet sétálni a friss levegőn.

Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, masszázs kuponnal, Nordic Walking túraeszközök kölcsönzésével, fürdőköpeny és szauna lepedő bekészítéssel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 36.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
Érvényes: 2020.12.29-ig

Szállodák Kaszó környékén
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi árak

KaszóX