Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó

Meller Kastély Villa Csurgó - Pihenés májusban
Pihenés májusban
05.03-31.
Meller Kastély Villa Csurgó
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 21.a párjával járt itt
Élhetetlen hely, konkrétan egy bulinegyed, különösen hétvégenként amikor üvölt a panzióban a bulizene, és több száz méteres körzetben visszhangzik tőle a környék.
A hétköznapok sem jobbak, csak akkor meg főleg reggelente a munkagépektől, meg a munkába induló alkoholistáktól visszhangzik a hely. Ha pihenni akarsz, ezt a helyet inkább messzire kerüld el.
Kiváló 2019. november 19.a párjával járt itt
Kedvesemmel egy csodálatos hétvégét töltöttünk el itt. Már régóta terveztük ezt az utat és most sikerült eljutnunk ebbe a csodálatos vadfász paradicsomba. Párom több mint 30 évig vadászott,és minden vágya volt,hogy ide eljöhessen. Megnéztük,és végig sétáltuk a Lomkoronan ösvényt. Csodálatos volt a fák tetejéről szét nézni az őszi erdöt.
Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2019. június 11.a párjával járt itt
Belsö somogy területén egy csodás erdő mélyén található egy kényelmes vadászház. A recepción kedves fogadtatás vár mindenkit. A komplexumra ráféne egy felújítás de igy is minden szolgáltatása jó. Van medence bicikli bérlés lovaskocsizás kisvonat. Az étteremben finom ételeket szolgálnak fel de a félpanzió csak egy ételsor. A szobák tágasak és kényelmesek.
Átlagos 2017. augusztus 4.a párjával járt itt
Tapasztalataim szerint - mert vannak ! - felháborító a 21. században, amit a befizetett pénz ellenében kaptunk . A szobákban éjjel-nappal HŐSÉG, a hideg víz meleg és sötétbarna színű,kontinentális reggeli- a múlt századból- , a vacsora meglepetés . Meggyőződésem, hogy a vadászat tartja el őket,az " egyébként üdülők " -re nem sok / semmi gondot sem fordítanak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2014. november 5.barátokkal járt itt
Nagyon ajánlom a helyet azoknak, akik el akarnak néhány napra bújni a világ zaja elől. Fantasztikus szép a környezet, jó a konyha, és minden komfort megvan, ami a kikapcsolódást segíti. Van szauna, lehet masszázst rendelni és van egy kültéri medence is. Jókat lehet sétálni a friss levegőn.
Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó - Környék