Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó
7564 Kaszó, Kaszópuszta 1.

Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó a térképen

Szállások Kaszó városában
Wellness csomagok Kaszó városában

Kaszó Vadászház & Üdülő Kaszó vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Kedvesemmel egy csodálatos hétvégét töltöttünk el itt. Már régóta terveztük ezt az utat és most sikerült eljutnunk ebbe a csodálatos vadfász paradicsomba. Párom több mint 30 évig vadászott,és minden vágya volt,hogy ide eljöhessen. Megnéztük,és végig sétáltuk a Lomkoronan ösvényt. Csodálatos volt a fák tetejéről szét nézni az őszi erdöt.

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Belsö somogy területén egy csodás erdő mélyén található egy kényelmes vadászház. A recepción kedves fogadtatás vár mindenkit. A komplexumra ráféne egy felújítás de igy is minden szolgáltatása jó. Van medence bicikli bérlés lovaskocsizás kisvonat. Az étteremben finom ételeket szolgálnak fel de a félpanzió csak egy ételsor. A szobák tágasak és kényelmesek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tapasztalataim szerint - mert vannak ! - felháborító a 21. században, amit a befizetett pénz ellenében kaptunk . A szobákban éjjel-nappal HŐSÉG, a hideg víz meleg és sötétbarna színű,kontinentális reggeli- a múlt századból- , a vacsora meglepetés . Meggyőződésem, hogy a vadászat tartja el őket,az " egyébként üdülők " -re nem sok / semmi gondot sem fordítanak.

bernini TOP fotófeltöltő
2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 5.
Nagyon ajánlom a helyet azoknak, akik el akarnak néhány napra bújni a világ zaja elől. Fantasztikus szép a környezet, jó a konyha, és minden komfort megvan, ami a kikapcsolódást segíti. Van szauna, lehet masszázst rendelni és van egy kültéri medence is. Jókat lehet sétálni a friss levegőn.

Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.12.12-ig
Fábiánics Kastély
Misefa
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri vacsorával, krampampuli főzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Kaszó környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

KaszóX