bernini
Országjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép

bernini adatlapja

Regisztráció2013.09.08
Utoljára itt2017.11.24

Rendhagyó borvacsora -

Curry House Budapest

Kiváló 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Egy rendhagyó borvacsorán voltunk itt a férjemmel, 9 különleges bort és öt fantasztikus fogást kóstoltunk. Kellemes élő gitár zene, gyönyörű környezet, kifogástalan kedves kiszolgálás. Ilyen egy profi, szívvel lélekkel vezetett étterem. Mi bent ültünk, de a kerthelység is nagyon hangulatos, egy kis elkerített játszótérrel a legkisebbeknek :-).
Felhasználó fényképei:
Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest - Curry House Budapest -
Curry House válasza
Nagyon köszönjük!
Annyira jó volt a hangulat, hogy elhatároztuk, hogy MINDEN HÓNAP utolsó péntekjén 19.00-kor ilyen RENDHAGYÓ borvacsorákat tartunk.
Rendezvényekre nem szoktunk kedvezményeket adni, de jó hír, hogy aki már volt borvacsorán, a következő alkalomtól 10% spéci kedvezményt kap a borvacsorákra!
2013. szeptember 10., Giber János, tulajdonos
2014. október 17., kollégákkal járt itt
Kellemes hangulatú étterem, jó idő esetén kint is le lehet ülni. Előételnek libamájpástétomot ettem, ami nagyon ízlett és tetszett a tálalása is. Főételként vörös tonhalat kértem, a hal nem volt a legjobb minőségű, így ezzel nem voltam maradéktalanul kibékülve. Desszertként egy karamellás, almás kanalazóst rendeltem, ami fantasztikus volt.
Felhasználó fényképei:
Kajak Szeged - Kajak Szeged - Kajak Szeged - Kajak Szeged - Kajak Szeged - Kajak Szeged - Kajak Szeged - Kajak Szeged -
Kiváló 2015. április 15.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezetben jót ettünk, a pizza vékony volt, ahogy mi szeretjük. A leves is ízlett, az előételnek rendelt kemencés lepény fokhagymás tejföllel, pedig fenomenális volt. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve, pedig telt ház volt, mivel egy vasárnapi napon jártunk ott. Szívből ajánlom mindenkinek a helyet.
Felhasználó fényképei:
Rozmaring Étterem Noszvaj - Rozmaring Étterem Noszvaj - Rozmaring Étterem Noszvaj - Rozmaring Étterem Noszvaj - Rozmaring Étterem Noszvaj -