Csalán-sör

2012. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy nagyobb társasággal voltunk egy sörvacsorán az étteremben. A HBH - bajor licenc alapján főz finom söröket, nem azonos az egri HBH-val, annak a söreit Táborfalván főzik. Van könnyű világosuk, barnájuk, egy elég jó meggyes sörük, ami a lányok-asszonyok nagy kedvence volt. A vacsora is finom, volt, a kiszolgálás pedig különlegesen kedves. Az igazi különlegesség azonban a főzde Csalános söre volt, ami egy bükkben frissen szedett (bio)-csalánnal ízesített világos baksör, remek ízekkel. Bár ez a sör nincs mindig, a HBH-t amúgy is érdemes felkeresni.

Ételek / Italok: Kiváló

Szeretnéd követni Beer felhasználót?    Igen

3700 Kazincbarcika
Bercsényi u. 1/b

2019. április 29.
Átutazóban álltunk itt meg ebédelni, egy csendes hétköznap kora délután. Az étteremben nem voltak sokan, a kiszolgálás megfelelő volt. Az ételekre sem kellett sokat várni, és mind tálalásban, mind ízvilágban nagyon jók voltak. Fokhagyma krémlevest és vörös tonhalsteaket ettem, és a salátaágy is...