3700 Kazincbarcika, Bercsényi u. 1/b

Wellness csomagok Kazincbarcika városában

Bajor Sörház Étterem Kazincbarcika vélemények

Kieft TOP étteremértékelő
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Átutazóban álltunk itt meg ebédelni, egy csendes hétköznap kora délután. Az étteremben nem voltak sokan, a kiszolgálás megfelelő volt. Az ételekre sem kellett sokat várni, és mind tálalásban, mind ízvilágban nagyon jók voltak. Fokhagyma krémlevest és vörös tonhalsteaket ettem, és a salátaágy is friss és nagyon ízletes volt. Minden remek volt, ár/érték arány is megfelelő.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Barátokkal jártam itt. Átutazóban az interneten találtam rá a helyre. Nagyon kellemes hely. Jól sikerült a vétlen szerű választás. Kedves, gyors, barátságos kiszolgálás. Finom, ízletes,bőséges ételek. Nagyon dekoratív tálalás.A hely ízlésesen van kialakítva. Csak csupa jót tudok róla mondani, bármikor szívesen visszamennék. Egy remek hely.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
A kiváló összhatásból a pincérek ( nem mindegyik ) udvariatlansága, nem túl készséges hozzáállása von le valamennyit,de az ár-érték arány kiváló! Legutóbb teltház volt, a kinti székek és asztalok azonban eláztak. . . a pincérlány csak közömbösen vállat vont, amikor ajánlottuk, hogy szívesen kiülnénk, csak le kéne törölni a vizet!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Egy kisebb fős családi rendezvényünk volt ebben az étteremben. Nagyon szépen volt megterítve az asztal. Az étel nagyon finom volt és bőséges. A pincér is kitett magáért humoros volt és segítőkész. A kisfiam volt az ünnepelt és őt helyezte előtérbe őt szolgálta ki először. Nagyon jól éreztük magunkat és jól lakottan távoztunk.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30.
Az étteremben a családdal érkeztünk, ami kb 25 főből állt. A legkülönbözőbb ételeket rendeltük kipróbálva minél többet. Megkóstoltuk a ház specialitását a sörét, ami elnyerte a férfiak és nők tetszését egyaránt. A gyerekek számára is találtunk olyan menüt, ami nekik megfelelt és nyugodtan játszahattak nem zavart senkit, hogy a kisgyerekek némi hanggal járnak.

Beer TOP fotófeltöltő
2012. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyobb társasággal voltunk egy sörvacsorán az étteremben. A HBH - bajor licenc alapján főz finom söröket, nem azonos az egri HBH-val, annak a söreit Táborfalván főzik. Van könnyű világosuk, barnájuk, egy elég jó meggyes sörük, ami a lányok-asszonyok nagy kedvence volt. A vacsora is finom, volt, a kiszolgálás pedig különlegesen kedves.

Legnépszerűbb csomagok Kazincbarcikán és környékén
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2019.10.20. - 2020.10.21.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.075 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.21. - 2021.03.11.

Szállodák Kazincbarcika környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Kazincbarcika
Kikelet Club Hotel Kazincbarcika
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Napi árak