Hotel BorsodChem Kazincbarcika ★★★

Hotel BorsodChem Kazincbarcika
Hotel BorsodChem KazincbarcikaHotel BorsodChem Kazincbarcika
Hotel BorsodChem KazincbarcikaHotel BorsodChem Kazincbarcika

Hotel BorsodChem Kazincbarcika bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel BorsodChem Kazincbarcikán várja látogatóit. A 26-os számú főútról könnyen megközelíthető szálloda 35 szobával, hat apartmannal és wellness-szolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel BorsodChem Kazincbarcika vélemények

Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Én egy kritikus ember vagyok. Több évig vendéglátásban dolgoztam. A szállodai személyzettel és szolgáltatással semmi észrevételem. Sőt! csak is dicsérni lehet Őket, "jelszavuk mindent a vendégért". Kicsi, nagyon rendezett, gyerekbarát szálloda. A szálloda vezetője az egész évben használható tűzijátékot (egyes besorolású!
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Budapesti Baráti társaságunkkal /8fővel/ itt töltöttük az Ó év utolsó napjait, és az idei év első napját! A szállodai fogadtatás udvarias, kellemes, mintha haza érkeznénk olyan a légkör. A személyzet kedves, mind a recepción, mind az étteremben. Délutáni sétáink során felfedeztük a város egy-két részét, majd 31-én de.
Kiváló 2014. november 3.gyerekekkel járt itt
A figyelmes személyzet, a kényelmes szobák, a kitűnő konyha és a nagyszerű wellness szolgáltatások mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy egy tökéletes hétvégét tölthettünk el a Hotel Borsodchemben. Innen kiindulva a környékben megnézhettük az Aggteleki cseppkőbarlangot, Rozsnyó városát, az Edelényi Kastélyszigetet és Szilvásváradot is. Nagyon jó kikapcsolódás volt.
Kiváló 2014. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyon kellemes és tiszta volt a szobánk, amit ízléses romantikus dekorációval tettek még hangulatosabbá! A jacuzzi is csodálatosan volt díszítve, és csak a miénk lehetett egy órára! A vacsora nagyon fincsi és nagyon bőséges volt! A személyzet kedvessége és minden részletre kiterjedő figyelme nagyon egyedivé tette az ottlétünket!
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A párommal már több alkalommal is jártunk itt. A "Romantikus hétvégi csomag"-ot vettük igénybe. A szobák és maga az egész hely rendezett, tiszta és kényelmes. Az alkalmazottak hozzáállása a vendégekhez kifogástalan, barátságosak, segítőkészek és persze naprakészek. Az étteremmel teljes mértékben meg voltunk elégedve.
Kiváló 2013. november 2.a párjával járt itt
Célszerűen kialakított szállodai szobák: kényelmes fekvőhely, kellemes és ragyogóan tiszta ágynemű, "okos" világítás (és nemesen egyszerűen szép is), biztonságos zuhanyozótálca (nem csúszik és jól zár), ragyogó tisztaság, hófehér és puha törülközőgarnitúra, fogmosópohár-tartó (ebből jó lenne kétszemélyes szoba esetén 2 db is), bőkezű ellátás papírral, szappannal (kézmosó és tusoló is).
Kiváló 2013. október 17.a párjával járt itt
Többször fordultunk itt meg a párommal kettesben. Töltöttünk itt már hétvét a "Romantikus hétvégi csomag" akció keretein belül. A hely tiszta, kényelmes. A szobák csodálatosak és szintén tiszták. Az alkalmazottak hozzáállása a vendégekhez csillagos ötös! Barátságosak, szolgálatkészek. Az étterem kiváló!
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
A szilvesztert töltöttük itt a párommal,nagyon jól éreztük magunkat. A szoba és a fürdőszoba rendkívül tiszta,szép,és kényelmes volt. A személyzet nagyon kedves,és szolgálat kész! Az árban foglalt reggeli bőséges,és választékban rendkívül nagy! Árban is kedvező volt,csak ajánlani tudom mindenkinek!