Hotel BorsodChem Kazincbarcika ★★★

Hotel BorsodChem Kazincbarcika
3702 Kazincbarcika, Szent Flórián tér 2.

Hotel BorsodChem Kazincbarcika a térképen

Hotel BorsodChem Kazincbarcika értékelése:

2. helyezett a 4 kazincbarcikai szállás közül

Hotel BorsodChem Kazincbarcika bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel BorsodChem Kazincbarcikán várja látogatóit. A 26-os számú főútról könnyen megközelíthető szálloda 35 szobával, hat apartmannal és wellness-szolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel BorsodChem Kazincbarcika képei

Hotel BorsodChem Kazincbarcika

Hotel BorsodChem Kazincbarcika vélemények

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 19.
A fogadtatás nagyon kedves, a recepciós fiatalember és mindenki más is segítőkész volt. A szilveszter este jól megszervezett, a vacsora nagyon finom volt, a zenekar jó hangulatot csinált. Jól éreztük magunkat. Egyetlen negatívum volt, hogy mi még 1-én is ott maradtunk és a félpanziós vacsoránkat 2 óra alatt tudtuk elfogyasztani.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
A szálloda a Borsodchem vegyipari komplexum nevét viseli, a város szélén fekszik, a Kazincbarcika-alsó vasútállomástól kb 10-12 perces sétára, a Volán buszpályaudvar pedig pontosan az épület előtt található. A belvárostól ennek megfelelően eléggé kiesik, kb. 20-25 perces sétával lehet bejutni, bár igaz, Kazincbarcika belvárosa nem mondható éppen figyelemreméltónak, így aki esetleg kihagyja, az sem veszít sokat.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Kellemes hangulatú az étterem, finom és elegendő volt a reggeli és a vacsora is. Külön értékeltünk, hogy sem zsíros, sem sós nem volt az étel! Pici szépséghiba: a somlóinak nevezett desszert csokiöntetes piskóta volt valójában:) A szoba tágas, az ágy kényelmes lenne - de matracot kellene mér cserélni, mert ki van feküdve.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A foglaláskor megnyerő volt, hogy a vendégek bizalmára alapoztak, mivel nem kértek
se előleget se foglalót. Ár érték arányban megfelelő volt az ajánlat. A bejelentkezés is teljesen rendben zajlott. A szálláshelyünk megfelelő , tiszta kényelmes volt. A rendezvény megszervezett jó hangulatú volt. A kiszolgáló személyzet nem mindig volt tisztában hogy hogyan szolgálja a vendégeket.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Csodálatos négy napot töltöttünk el a családommal hat fővel a Hotelben!
Fantasztikus személyzet akik mindenben segítettek! Finom bőséges ételek!
Fantasztikus szilveszteri menü és a zenekar, csodálatos hangulatot csinált Nagy Oszkár és zenekara!
Köszönünk szépen mindent!
Újra tervezzük a visszatérést!

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Családosan jártunk itt, nagyon tetszett a szoba, az elhelyezkedés, az étteremben nagyon finoman főznek és gyors a kiszolgálás. Ilyen kedves, rugalmas személyzettel még nem találkoztam. Sok látnivaló van a közelben, kedvencünk a barlangfürdő :) Parkolóhely mindig van a hotel körül, ami ingyenes. Reggeli étkezés már 6:00 óráról van. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda megközelítésekor kicsit megijedtünk a több kilométeren keresztül a gyár melletti úton közlekedve. Mikor megpillantottuk a szállodát, kedves barátságosnak tűnt. Beérkezvén szép, kulturált szállodai hallban találtuk magunkat. A recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott minket. A szobába érkezvén sem csalódtunk, tágas szoba és fürdőszoba.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
A 4 napos hosszú hétvégén esett a választásunk a Kazincbarcikára, mivel innen sok kirándulóhely elérhető távolságban van. A szállodát azért választottuk, mert pezsgőfürdőt és tekét is tartalmazott a csomagajánlatuk. A hosszú sötét este délután ez jó is lett volna a gyerekekkel, de. . . . . a pezsgőfürdőt első este tudtuk csak használni, mert utána leengedték szokásos /nem SOS/ tisztításra.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Nagyon szeretjük ezt a környéket, imádunk kirándulni, csatangolni, ezért választottuk ezt a hotelt. Ez a táj a kedvencünk,imádunk itt lenni. Szilvádvárad, Szalajka liget, Aggteleki cseppkőbarlang stb. . . stb. Ezek a helyek amelyek bármikor nagyon szívesen visszajövünk, A hotel igényünkhöz megfelelő, személyzet kedves, kényelmes szobák, és nagyon finom ételek!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27.
A szálloda elhelyezkedése meglepett. Nem gondoltam, hogy közvetlenül a berentei BorsodChem Zrt. bejáratával szemben lesz a hotel. Így a szobából a kilátásunk a füstölgő gyárra volt. :( A hotel egyébként szép és tiszta volt. A személyzet segítőkész volt mindenben. A wellnessezés is tetszett.

Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 8.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.12.31.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2022.02.26.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.08.31.
Katica Vendégház
Aggtelek
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.07.01.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Kazincbarcika környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)
November 1. (min. 2 éj)

KazincbarcikaX