4,8

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

48 Étterem & Bár Kecskemét vélemények

Kiváló 2018. április 20.barátokkal járt itt
Barátainkkal férjemmel jártunk itt,születésnap alkalmábol Kiszolgálás ételek kiváloak .jo hangulatban finom italokkal ünnepeltünk,különleges ételkinálat,bőséges finom.Pazar ,elegáns környezetben ünnepeltünk,Ajánlom bárkinek .Máskor is szivesen látogatnám. Jo elhelyezkedés városközpontban .
Kiváló 2017. október 1.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk már itt a férjemmel. Mindig egy igazi kulináris élménnyel gazdagodunk a 48 étteremben. Hibátlan tálalás és kiszolgálás, pazar látványban és ízvilágban mindig amit csak rendelünk. Ár érték arány rendben van. Bárkinek nyugodtan merem ajánlani. Szép környezet. Parkolási lehetőség az étterem előtt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Kecskeméten mintha megindult volna valami. Sokáig a Bagatelle étteremnek nem akadt igazi kihívója. A Rozmaring jó volt az alapelképzelést tekintve, de nem találták meg a megfelelő személyzetet a konyhán, hihetetlen hibákat voltak képesek elkövetni. Aztán két éve megnyílt a Bistorant, mely két év alatt szépen felfejlődött.
48 Étterem & Bár Kecskemét - Külső kép48 Étterem & Bár Kecskemét - Étel/ital48 Étterem & Bár Kecskemét - Külső kép48 Étterem & Bár Kecskemét - Belső