boogi étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg boogi értékeléseit!

Olvasd el boogi étterem értékeléseit!

boogi értékelései

Jobb, mint aminek látszik -

Udvarház Vendéglő Hatvan

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Kirándulás után kétségbeesetten tapasztaltuk, hogy Mindenszentekkor Salgótarjánban sehol sem tudunk enni. Jött az ötlet: Hatvan Budapest felé van, hátha ott találunk valamit. Gugli a barátunk elsőre az Udvarházat adta ki. Felhívtam őket, várnak, szuper! Amikor befordultunk a szúk kis utcába, elbizonytalanodtunk, de aztán megláttuk a bejáratot, és éreztünk, jó helyre jövünk.
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Kirándulás után ebédelni tértünk be. Pontosabban ültünk le a teraszon, olyan jó idő volt. Nagyon finom söröket ittam, igaz nagyon szomjas is voltam. Barátaim limonádét kértek, az is nagyon jó volt. Az ételek nem rosszak, de semmi extra. Hamburgertől kezdve szerb ételeken át hagyományosig elég nagy a választék. A kiszolgálás is rendben van.
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Novemberben Szigligeten nem sok vendéglő van nyitva. Az Aranypatkó jobb helyen van, mint a másik, ezért választottuk ezt. Pont elkezdett esni az eső, ezért bent ültünk le. A berendezés csodálatos. A felszolgáló lány nagyon kedves, udvarias volt, de látszott, hogy gyakorlatlan. Beválasztottam egy olyan ételt az étlapról, ami már nincs.
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Belépéskor megcsapott a fertőtlenítő vagy ragasztó szaga, amit később a WC-ben is éreztem. Engem nagyon zavart, reméljük, ez csak a nyitás szaga. Ezt a kellemetlenséget hamar eloszlatta az ételek illata, amik nagyon finomak is voltak. Csak éhesen szabad ide jönni, nagy adagokat adnak! A felszolgálás profi, de van benne egy pici összekacsintó huncutság is, ami nekem bejött.
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nekem tetszik a hely hangulata, a kilátás, a mosolygós felszolgálónő. Finom a kávé. A sütik és a fagyi hatalmas adagok, szintén finomak. Jó helyen van, a várhoz innen indulsz el a parkolóból. Ha erre jársz, térj be, egész évben nyitva van. Gyerekeknek játék lehetőség. Még 75 karaktert kellene írnom, de csak magamat ismételném. Jó hely, próbáld ki te is, ha erre jársz.
Mobilos nemzedéknek -

Rizmajer Sörház Budapest

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
a cím magyarázata: eleve visszhangos a hely, hozzá hangosan szól a zene: esélyed nincs beszélgetni. Mi viszont már öregek vagyunk ahhoz, hogy mobilon csevegjünk egymással, így megfájdult a torkunk, úgy kiabáltunk, hogy egymást megértsük. Kár, mert maga a hely jó lenne: finomak a sörök: búzát, szilvásat, meggyeset, IPÁ-t kóstoltunk.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
augusztus 20-án voltunk Nagybörzsönyben, rekkenő hőségben Első dolgunk volt a faluban, hogy igyunk valamit. Rögtön megtetszett az Édes Otthon portálja: hívogató, kedves, aranyos. A teraszon kellemes árnyékban ittunk egy-egy házi szörpöt. A felszolgáló fiatal lány szép, kedves, mosolygós. Nagybörzsönyt érdemes meglátogatni, több műemléke, múzeuma mellett a falu maga is hangulatos és gyönyörű helyen fekszik.
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Hétköznap este, telt ház, előre kellett asztalt foglalni. Fiatal lány a felszolgáló, kedves, aranyos, de látszik, hogy kezdő. Bort nem tud ajánlani az ételhez. az ételek nem rosszak, de nem is jók, leginkább semmilyenek. Kivéve a desszert: a napi ajánlatból választottunk meggyes sajttortát, fenséges volt. Könnyű, nem édes, finom.
Amikor az emlékek nem csalnak -

Udvarház Étterem Bánd

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Megnyitása óta járunk ide, persze pár év kihagyással. Lehet, hogy ha sűrűbben járnánk, megunnánk, de így mindig örömmel állapítjuk meg, hogy minden ugyanolyan, mint az emlékeinkben. És ezek az emlékek jók. Persze, fitneszmacáknak nem ajánlott az itteni étkezés. Ez nem azt jelenti, hogy túl zsírosan vagy fűszeresen főznének: a bableves vagy a csülök pont olyan, amilyennek lenni kell a nagymamáink szerint.
2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Vihar után, éhesen, szomjasan tértünk be. na jó, csalok, mert foglaltunk asztalt, csak mázlink volt, hogy a vihar addigra elvonult. Viszont a teraszra nem tudtunk kiülni, mert minden csurom vizes volt. Ennek csak azért van jelentősége, mert bent pont egy kicsivel volt hangosabb a zene, mint kellett volna. beülünk régen látott barátainkkal és beszélgetés helyett kiabálunk.