EmEse02: Szinvonalas hely - Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét értékelése
1. helyezett a 109 kecskeméti étterem közül

Szinvonalas hely

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
Kecskemét környéki kirándulásunk során terveztük, hogy egy késői ebéd-vacsora elfogyasztására ide térünk be.Korábban egy üzleti ebéd alkalmából már voltam az étteremben, akkor is jó benyomásokkal távoztam.
Természetesen most sem volt foglalásunk, de azt gondoltuk ekkora étteremnél ez nem jelent majd problémát, de így csak a pincében kaptunk asztalt, ami egy elszeparált terület, annak előnyével, és hátrányával.
A kiszolgálás gyors volt, talán a halászlé és a babgulyás lehetett volna egy kicsit melegebb, de a másodiknak választott hal-, illetve kacsatál már megfelelő hőfokú volt. Mid a négy étel ízletes. és megfelelő mennyiségű volt.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni EmEse02 felhasználót?    Igen

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét
6000 Kecskemét
Borbás tanya 50.

2020. február 2.
Az asztalfoglaláshoz többször próbáltuk hívni, mire szerencsére visszahívtak. Hétvége révén, csak délután fél 3-ra tudtunk asztalt foglalni. Nyilván ebédidőben, aznapi foglalás esélytelen. Érkezésünkkor a nagy parkolóban már rengeteg autó állt, amiből arra lehetett következtetni, hogy közkedvelt...

2020. január 25.
Ezen a helyen megvalósul a vendéglátás. A pincér kinyitja a vendég előtt az ajtót, érdeklődik hogy mit szeretnél? Gyors és pontos a kiszolgálás. Nagy adag ételek. Nagyon jó az ár-érték arány! Ajánlom minden arra járó éhes embernek!

2020. január 4.
A Kecskemét határában, a Békéscsaba felé vezető út mellett működő Fekete Gólyát már egyszer célba vettük. Akkor nem tudtak helyet adni, pedig nem kicsi a beltér. Tanultunk az esetből, a minap Kecskemét fele járva odatelefonáltunk, hogy lesz-e asztal. Mondták, hogy lesz. Szerencséjük volt, mert...