Három Gúnár Étterem Kecskemét

Három Gúnár Étterem Kecskemét
Három Gúnár Étterem KecskemétHárom Gúnár Étterem Kecskemét
Három Gúnár Étterem KecskemétHárom Gúnár Étterem Kecskemét

Három Gúnár Étterem Kecskemét bemutatkozása

Kecskemét város szívében, a Katona József Színház szomszédságában, a megújult Hotel Három Gúnár és Rendezvényház egész évben várja vendégeit! Az 1988 óta működő kedvelt szálloda felújítási, bővítési, korszerűsítési munkálatainak befejezése után 2010. december közepétől teljes kapacitással várjuk régi és új vendégeinket!

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Három Gúnár Étterem Kecskemét vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
A bátyám jövőre tervezett esküvője előtt körbejártuk a lehetséges kecskeméti helyszíneket, és a Három Gúnárra esett a választása. Külföldi tartózkodása miatt a párommal elmentem, hogy kipróbáljuk az éttermet. Nem gondoltam volna, hogy a kis egyszerű bejárat mögött egy ilyen fantasztikus hely bújik meg.
Kiváló 2014. július 16.a párjával járt itt
Nekem mikor ott jártunk nagyon tetszett hogy rengeteg étel közül és hozzá két-féle desszertből választhattunk még este 9 óra után is ami nagyon meglepő volt számomra egy hétköznapi napon. Az ét3elek kiválóak voltak gyönyörű tálalásban és az itallap is a szinvonalhoz képest nagyon olcsó volt :) Mindenkinek ajánlani tudom. Mindezek melett egy jót sikerült billiárdozni is mlg a vacsora előtt :)
Kiváló 2014. május 28.barátokkal járt itt
Rendszeresen járunk a Gúnárba családdal, barátokkal. Mindig gyors, udvarias volt a kiszolgálás. Kitűnő a konyha. Az új étlapon főleg frissen sültek szerepelnek. Egyéni kívánságokat probléma nélkül teljesítenek. Legutóbb például az étlapon nem szereplő fogas Orly módra éppúgy elkészült, minden minden más az étlapról. Nagyon hangulatos esténként a zene!
Kiváló 2014. február 21., csoporttal járt itt
Finom ételek, kedves, udvarias felszolgálás. . . Minden, ami szem-szájnak ingere. . . Jártam itt Rotarys rendezvényen, magánemberként, bálban, lakodalomban. . . . Kifogástalan volt mindegyik! Mindig az alkalomhoz illő , különleges ételeket kínált a chef. A borkínálat is mindig passzol a menühöz. Minden rendezvény,vacsora, felejthetetlen élmény volt.
Kiváló 2014. január 24., kollégákkal járt itt
2013. december 20-án munkahelyi kollektívával évzáró vacsorán vettünk részt. Az előre megrendelt svédasztalos menü mindent tartalmazott ami szem-szájnak ingere. A mennyiség bőséges volt, az ízek az elvárásoknak megfelelően az étterem híréhez méltóan kifogástalan és fenomenális volt Az alkoholos és alkoholmentes italokkal együtt bőven ár-érték arányos volt. A kiszolgálás kifogástalan volt. Ide mindig érdemes betérni. . .
Kiváló 2013. május 25., üzleti partnerrel járt itt
Útjaim során bármely időben tértem be az étterembe mindig magas színvonalú kiszolgálásban és jó minőségű ételben részesítettek. Mivel üzleti ebédeken vettem részt, mindig volt lehetőség, hogy a tárgyalásainkat kulturáltan és elkülönülve folytathassuk le "fehér asztal" mellett. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek, aki arra jár!
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, igaz este későn ékeztünk,de a kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek tálalása, izesitése,mennyisége kiváló és bőséges volt. Az éttermet és a szállodát is mindenkinek tudom ajánlani, aki ellátogat Kecskemétre javaslom ezt az éttermet feltétlenül látogassa meg.
Három Gúnár Étterem Kecskemét a térképen
6000 KecskemétBatthyány u. 1-7.,
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo