Három Gúnár Étterem Kecskemét

Három Gúnár Étterem Kecskemét
Három Gúnár Étterem KecskemétHárom Gúnár Étterem Kecskemét
Három Gúnár Étterem KecskemétHárom Gúnár Étterem Kecskemét

Három Gúnár Étterem Kecskemét bemutatkozása

Kecskemét város szívében, a Katona József Színház szomszédságában, a megújult Hotel Három Gúnár és Rendezvényház egész évben várja vendégeit! Az 1988 óta működő kedvelt szálloda felújítási, bővítési, korszerűsítési munkálatainak befejezése után 2010. december közepétől teljes kapacitással várjuk régi és új vendégeinket!

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Három Gúnár Étterem Kecskemét vélemények

2022. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Egy augusztusi keddi déli órákban úgy gondoltuk hogy ebédelünk egyet egy olyan étteremben amit még nem próbáltunk. A Kecskemét belvárosában voltunk csavarogni és kb 800 méterre a Malom központtól található a Három Gúnár Étterem. Igaz nem csak étterem hanem ****Hotel is,de mi csak étkezni akartunk.
Három Gúnár Étterem Kecskemét - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 19., csoporttal járt itt
Több rendezvény és konferencia alkalmával voltam itt. Nagyon finom az étel, kedves, profi a kiszolgálás. Ajánlom
Kiváló 2021. június 22.a párjával járt itt
Kecskeméten ár-érték szempontjából az egyik legjobb hely. Kiváló konyha. Udvarias kiszolgálás. Csodás helyszín: a belváros közepén egy csendes kis oázis. Külön plusz pont jár a hétköznapi és a vasárnapi svédasztalos ebédekért. Gyakori vendégek vagyunk, de még soha nem csalódtunk a helyben. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Átlagos 2016. szeptember 21., kollégákkal járt itt
Én egymás után két nap is a Három Gúnár étteremben ebédeltem munkatársaimmal, mivel egy munkáltató által fizetett oktatáson ( továbbképzésen ) vettünk a rendezvénytermünkben részt. Maga a rendezvényterem a Hotel részben volt, és hát ezt a részét is szívesen értékelném, de mivel szobában nem voltam, és nem aludtunk ott ezért az kihagyom most, csak az éttermet értékelem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 4.barátokkal járt itt
Barátaimmal volt szerencsém újra itt vacsorázni. Most étlapról választottunk, a teraszon ettünk. Előzőekhez képest nagyon meg voltam elégedve és nagyon kellemesen csalódtam a helyben. A terasz szép és a város forgalmától teljesen elszeparált. Csendes,nyugodt, kellemes. Az étlap mutatós, fényképes.
Kiváló 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Férjemmel egy sokak által látogatott hétvégén vacsorára kerestük fel az éttermet. A szálloda vendégei voltunk és a szoba ill. a szálloda színvonalát messze meghaladó kiszolgálásban volt részünk. A személyzet, udvarias és szinte észrevétlenül végzi a feladatát. Az ételek kiválóak, a borok szépek. A zene diszkrét és kellemes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 17., kollégákkal járt itt
Kecskemét egyik nagy hírű étterme, sokkal többet vártam tőle. Többször jártunk ott és sajnos mindig ugyan arra a véleményre jutottunk. A hely szép, tiszta, kellemes terasza van. A kiszolgálás megfelelő, de lehetne barátságosabb is. Mindig este voltunk, élő zene szól, ami növeli a hely színvonalát.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2016. február 19.barátokkal járt itt
Az étlapon fotók illusztrálják az ételeket, így megkönnyítve a döntést. Az én választásom a bélszínérmékre esett, magyarosan házi lecsóval, roston sült libamájjal. Sajnos csalódnom kellett, a hús helyenként rágós volt, a libamáj átlagos. A lecsó mivel nyilván frissen készítették, aminek elvileg örülhetnénk, nem volt szaftos, a paradicsom, paprika szinte nyers volt benne.
Három Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étlap/itallap
Átlagos 2015. augusztus 15., kollégákkal járt itt
Mivel ebben a szállodában szálltunk meg, így többször is adódott a lehetőség, hogy az éttermet is kipróbáljuk. A reggelit 7. 00-10. 00 óra között lehetett elfogyasztani. A svédasztalos reggeliben többségében a máshol is megszokott szokványos ételeket találtuk, azzal a különbséggel, hogy a 2 egymást követő nap reggelije között a választék tekintetében elég jelentős különbség volt.
Három Gúnár Étterem Kecskemét - Külső képHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/italHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Külső képHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - BelsőHárom Gúnár Étterem Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2015. február 24.családjával járt itt
Torkos csütörtökön jártunk ismét /sajnos csak erre van lehetőségünk/ az étteremben. Most sem csalódtunk. Egy féle levest és három féle másidik fogást választuttunk. Minden nagyon finom volt. A legjobban az tetszik,hogy hosszu évek óta a minőség nem romlik inkább még jobb/ha ezt lehet még fokozni/.
Három Gúnár Étterem Kecskemét a térképen
6000 KecskemétBatthyány u. 1-7.,
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo