Cukrászda Kecskemét belvárosában

Jakó Cukrászda és Étterem KecskemétJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét a térképen

2022. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. január 22.
Kifejezetten hangulatos az utcai kiülő rész, a belvárosban, és mégis egy kicsit elszigetelten.
A sütemény - Sacher torta - finom volt, habár nem kiemelkedően. A fagyi sem volt rossz, habár többet vártam a látvány és a kínálat alapján.
Az árak nem magasak. A tisztaság sem kifogásolható.
Kiszolgálás:Átlagos

Jakó Cukrászda és Étterem további értékelései

2024.01.15egyedül
Életem legfinomabb cézarsalátáját hozták Köszőm több más ételt is kérni fogok!! Természetesen süteményt is.
2023.07.29családjával
Kecskemét belvárosában található a Jakó cukrászda, meglepő módon napi menüt és néhány ételt is kínálnak. Sokféle süremény volt a pultban, de a délutáni kánikulában inkább fagylaltot választottunk. A "normál" fagyi 1 gombóc 450, a mentes 600. Minőségi alapanyagból, kellemes fagyi volt.
2022.12.02egyedül
Egy kicsit véletlenszerű volt... az elátkozott Leskowsky Hangszergyűjtemény bezárt egy fél órával korábban, mint kellett volna, pedig telefonon meg volt beszélve. Így, miután kidühöngtem magam a sok szélhámoson, rájöttem, hogy hopp, még nem is ettem, csak rohangászok itt a városban, versenyt...
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös