Jakó Cukrászda és Étterem Kecskemét

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Jakó Cukrászda és Étterem Kecskemét vélemények

Kiváló 2024. január 15.egyedül járt itt
Életem legfinomabb cézarsalátáját hozták
Köszőm több más ételt is kérni fogok!!
Természetesen süteményt is.
2023. július 29.családjával járt itt
Kecskemét belvárosában található a Jakó cukrászda, meglepő módon napi menüt és néhány ételt is kínálnak.
Sokféle süremény volt a pultban, de a délutáni kánikulában inkább fagylaltot választottunk.
A "normál" fagyi 1 gombóc 450, a mentes 600.
Minőségi alapanyagból, kellemes fagyi volt.
2023. január 22.barátokkal járt itt
Kifejezetten hangulatos az utcai kiülő rész, a belvárosban, és mégis egy kicsit elszigetelten.
A sütemény - Sacher torta - finom volt, habár nem kiemelkedően. A fagyi sem volt rossz, habár többet vártam a látvány és a kínálat alapján.
Az árak nem magasak. A tisztaság sem kifogásolható.
2082
2022. december 2.egyedül járt itt
Egy kicsit véletlenszerű volt. . . az elátkozott Leskowsky Hangszergyűjtemény bezárt egy fél órával korábban, mint kellett volna, pedig telefonon meg volt beszélve. Így, miután kidühöngtem magam a sok szélhámoson, rájöttem, hogy hopp, még nem is ettem, csak rohangászok itt a városban, versenyt futok az idővel.
Jakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étel/italJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Külső képJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - EgyébJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - EgyébJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étel/italJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étel/ital
2019. július 15.barátokkal járt itt
Kissé retróba hajló, de összességében korrekt cukrászda forgalmas helyen, a vasútállomásról a főtérre sétálva éppen útba esett, benéztem. A sütemények kínálata széles, főleg tradicionális, jól ismert tortaszeletek, sütemények, de volt az ország tortákból is.
Jakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Külső képJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étel/italJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étel/italJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étlap/itallapJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étlap/itallapJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étel/italJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - MosdóJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Külső képJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Étlap/itallapJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - BelsőJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Külső képJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét - Külső kép
Átlagos 2017. május 14.a párjával járt itt
Mindenki besztárolta a fagyijukat. . . na nekem az nem a pisztácia sem nyerte el a tetszésemet de a mascarpone sem. . . . nekem átlagos volt! Viszont a sütik nagyon guszták. A 2016-os év tortáját ettük. Nagyon finom volt bár most majd meg fogom kóstolni máshol is. Összességében kellemes hely,sok kiülési lehetőséggel de én a fagyi miatt nem mennék vissza.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. szeptember 29., csoporttal járt itt
A nyelviskola utolsó órája után kerestünk egy klassz helyet a közelben, ahol meg tudjuk lepni magunkat valami finomsággal. A Jakó még épp nyitva volt az este, így ide ültünk be. Egységesen az év tortáját, Pannonhalmi sárgabarack-pálinkás karamelltortát kértünk, ami isteni finom volt!