Korrekt cukrászda, hangulatos helyen

Jakó Cukrászda és Étterem KecskemétJakó Cukrászda és Étterem Kecskemét a térképen

2023. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2023. július 29.
Kecskemét belvárosában található a Jakó cukrászda, meglepő módon napi menüt és néhány ételt is kínálnak.
Sokféle süremény volt a pultban, de a délutáni kánikulában inkább fagylaltot választottunk.
A "normál" fagyi 1 gombóc 450, a mentes 600.
Minőségi alapanyagból, kellemes fagyi volt.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Jakó Cukrászda és Étterem további értékelései

2024.01.15egyedül
Életem legfinomabb cézarsalátáját hozták Köszőm több más ételt is kérni fogok!! Természetesen süteményt is.
2023.01.22barátokkal
Kifejezetten hangulatos az utcai kiülő rész, a belvárosban, és mégis egy kicsit elszigetelten. A sütemény - Sacher torta - finom volt, habár nem kiemelkedően. A fagyi sem volt rossz, habár többet vártam a látvány és a kínálat alapján. Az árak nem magasak. A tisztaság sem kifogásolható.
2022.12.02egyedül
Egy kicsit véletlenszerű volt... az elátkozott Leskowsky Hangszergyűjtemény bezárt egy fél órával korábban, mint kellett volna, pedig telefonon meg volt beszélve. Így, miután kidühöngtem magam a sok szélhámoson, rájöttem, hogy hopp, még nem is ettem, csak rohangászok itt a városban, versenyt...
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös