Kecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó Kecskemét

4,1
a 112 kecskeméti étterem közül
gyorsétterem, kávézó - kávéház
Kecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó Kecskemét
Kecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó KecskemétKecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Kecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó Kecskemét vélemények

2023. február 13. járt itt
Ha az Alföldön járunk, pihenésképpen megállunk a kecskeméti Tesconál, ahol az üzletsoron van ez a gyorsétterem. Finom bőséges a menü, amit a teljes ételválasztékból lehet összeválogatni. A kedvencünk a gyümölcsös tejberizs, azt mindig veszünk.
Kecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó Kecskemét - EgyébKecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó Kecskemét - Egyéb
Átlagos 2017. február 8.családjával járt itt
A kecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó remek választékkal rendelkezik, és külön kiemelném a gyerekmenüt is. Az ízek nem minden ételben tökéletesek, de az étterem családias hangulata miatt családoknak, barátoknak egyaránt jó találkahely. A kiszolgálás kedves, de véleményem szerint nem elég gyors. Az itt kapható aranygaluska viszont egyértelműen isteni! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 13.családjával járt itt
Szinten minden héten járunk ide. Szuper hely lett, ez az ide látogatók számából is érezhető. Gyors étkezde jellegű, de házias ízű ételekkel, megfelelő adagokkal. Gyors és kedves a kiszolgálás. Rugalmasak. Gyönyörű sültes és nagyon finom tálakat készítenek. Ár-érték aránya kiváló! Családias lakodalmunkat is itt rendeztük.
Gyenge 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Nem tudjuk mi történt, de az elmúlt hónapban kétszer csalódtunk, már nem a régi ez az étterem. Sajnáljuk nagyon! Régebben szerettünk ide járni, mert jó volt, gyors, finom és tűrhető az ár, most drágább, az adag kisebb lett.
Kecskeméti Grill Gyorsétterem & Kávézó Kecskemét - Külső kép
2014. augusztus 3.barátokkal járt itt
Kecskemét városában járva ha az utam során megfordulok a bevásárlóközpontban, és nagyon finom megfizethető ételekre vágyom mindig a grillt választom , ahogy akkor is, ha egy kávét vagy üditőt szeretnék inni. Innen tényleg csak a nagyon finnyásak, válogatósak mennek el éhesen :)
kedves mosolygós személyzet tudom egy vendéglátó helyiségben alap , de itt ezt is mester fokon űzik
Kiváló 2014. május 28.családjával járt itt
Nagy választék családias környezet