lovecraft: Egy újabb jó hely - Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét

Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét értékelése
3. helyezett a 110 kecskeméti étterem közül

Egy újabb jó hely

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Az interneten böngészve jutottam el az étteremhez, és a honlapjuk áttanulmányozása után, azonnal a kipróbálandó helyek listájára került. Mivel nem helyi lakosok vagyunk,így csak az alkalomra kellett várni,ami két napja bekövetkezett.
A párommal déltájban látogattuk meg az éttermet.A hely méretét illetően nem nagy,de jó időben a kellemes hangulatú terasszal kibővíthető.A személyzet udvarias üdvözlése után helyet foglaltunk,az angol pubok stílusát idéző éttermi részben.
Ketten,két fajta levest,és ugyanolyan főételt kértünk. Minden nagyon finom volt,a bakonyi betyárleves különösen.
Az étlap változatos, az árképzés is vendég barátinak mondható.A mosdó állapotát is példamutató tisztaság jellemezte.
A sorra érkező vendégek,és a pincérek kommunikációjából arra következtettünk,hogy szinte mindenki visszatérő,és nem ok nélkül.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni lovecraft felhasználót?    Igen

6000 Kecskemét
Kullai köz 2.

2019. december 18.
Lezárult egy nagy projekt, és az év is végéhez közeledünk. Itt volt a szokásos, céges vacsoránk ideje. Ismét Kert és Grill lett a helyszín. Főnökünk annyira meg volt elégedve a hellyel, hogy pár családi, üzleti rendezvényét is itt tartotta. Nem véletlenül. Csak jókat tudok mondani. Igen korrekt...