Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét

6000 Kecskemét, Kullai köz 2.

Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét a térképen

Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét értékelése:

3. helyezett a 110 kecskeméti étterem közül
17. helyezett Dél Alföldön - 934 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház

Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét vélemények

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 18.
Lezárult egy nagy projekt, és az év is végéhez közeledünk. Itt volt a szokásos, céges vacsoránk ideje. Ismét Kert és Grill lett a helyszín. Főnökünk annyira meg volt elégedve a hellyel, hogy pár családi, üzleti rendezvényét is itt tartotta. Nem véletlenül. Csak jókat tudok mondani. Igen korrekt kiszolgálásban volt részünk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Az interneten böngészve jutottam el az étteremhez, és a honlapjuk áttanulmányozása után, azonnal a kipróbálandó helyek listájára került. Mivel nem helyi lakosok vagyunk,így csak az alkalomra kellett várni,ami két napja bekövetkezett. A párommal déltájban látogattuk meg az éttermet. A hely méretét illetően nem nagy,de jó időben a kellemes hangulatú terasszal kibővíthető.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Előbbre kellett hoznunk a céges, évzáró vacsorát. A nyáron megismert hely már foglalt volt, így kipróbáltuk ezt. Emeleti különteremben foglaltunk helyet, jó 20 fővel. Italok megrendelése gyorsan lezajlott. Főnökünk jelezte, hogy tálakat rendelt, de ki-hogy gondolja. Nos, nem akartam különcködni, de már előre tájékozódtam a lehetőségekről, így bakonyi Betyárlevest csak kértem.

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.149 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.08.30.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.20. - 2021.09.06.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2021.12.31.

Szállodák Kecskemét környékén
Hotel Aquarell Kecskemét
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Nádas tóparti láblógatás (min. 2 éj)

Kert Étterem Caffé & Grill KecskemétX