északi: lezártuk az évet - Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét

Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét értékelése
3. helyezett a 110 kecskeméti étterem közül

lezártuk az évet

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 18.
Lezárult egy nagy projekt, és az év is végéhez közeledünk. Itt volt a szokásos, céges vacsoránk ideje. Ismét Kert és Grill lett a helyszín. Főnökünk annyira meg volt elégedve a hellyel, hogy pár családi, üzleti rendezvényét is itt tartotta.
Nem véletlenül. Csak jókat tudok mondani. Igen korrekt kiszolgálásban volt részünk. Beszédek után ételeink igen gyorsan érkeztek, italok már előtte-utána is. Pont 20 fő volt jelen, de egyedül én kértem levest. Külön kiemelném, hogy a bográcsban érkező, forró, bakonyi betyárleves ismét nem okozott csalódást. Hihetetlen finom volt. Sültes tálakból is szépen fogyasztottunk. Kiváló volt a hangulat, és majdnem hajnal egy volt, mikor távoztunk.
Nem tudom, hogyan alakul a jövő, de egy biztos. Ha Kecskeméten járok, be fogok ide térni enni, feltétlenül. Igazán jó szívvel ajánlom a helyet.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni északi felhasználót?    Igen

6000 Kecskemét
Kullai köz 2.

2019. március 10.
Az interneten böngészve jutottam el az étteremhez, és a honlapjuk áttanulmányozása után, azonnal a kipróbálandó helyek listájára került. Mivel nem helyi lakosok vagyunk,így csak az alkalomra kellett várni,ami két napja bekövetkezett. A párommal déltájban látogattuk meg az éttermet.A hely méretét...