Jó kis hely

Kéttemplom Kávézó KecskemétKéttemplom Kávézó Kecskemét a térképen

2015. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. március 31.
Kecskeméten lassacskán a Kéttemplom köz tölti be a budapesti Ráday utca szerepét. Működik itt két pizzázó, nemrég nyitott a Helló hal, van két kávézó és két alternatív hely (Na és, Központ). Mindez egy tán 100-150 méter hosszú utcácskában. Ja és még egy cukrászda is.
A Kéttemplom kávézóban tavaly augusztusban jártunk, ittunk egy bodzás limonádét meg egy deci korrekt fehérbort, talán Nyakast. 730 ft volt a számla, ami barátinak mondható. Megleltem közben a jegyzetemet, Nyakast ittunk, azon belül Chardonnayt, aminek egy korábbi évjáratára Angela Muir MW 100 pontot adott.
A teraszon ültünk le, mely kellemes, barátságos, a kiszolgálással sem volt gond.
A sörök kommerszek, a borok között akadnak jók, örömmel láttuk viszont a villányi második vonalhoz tartozó, a gasztronómiában ritkábban látott remek pincészet, a Linbrunn borait. A töményválaszték érdektelen, van egy sor koktéljuk is.
Kínálnak olcsón, 1000 ft alatt egyszerűbb ételeket is, mi ebéd után voltunk, így nem ettünk semmit.
Kellemes kis hely ez, lehet, hogy még betérünk.
Kéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Külső képKéttemplom Kávézó Kecskemét - Külső kép

Kéttemplom Kávézó további értékelései

2016.10.23a párjával
Útban Szeged felé megálltunk a Hírös városban egy kis időre, ahol szerettünk volna beülni egy kellemes kis helyre ahol tudunk inni egy finom cappuccinót. Szerencsénk volt, jól választottunk! A kiszolgáló hölgy kedves, mosolygós és gyors volt. Az egész hely nagyon hangulatos, kényelmes....
2016.07.09barátokkal
Megfizethető árak, kiszolgálás rendben, mosdó makulátlanul tiszta. Kis hölgy a pultban mosolyog, a pizzájuk meglepően finom, ízletes. Nem is értem, miért nem hirdetik jobban. Kell ennél több, egy dumadélutánhoz? Egy kicsit lassú a kiszolgálás, de az italok és az étel minősége abszolút rendben....
2016.02.12
20 perce senki nem kérdezi kérünk e valamit.... Erre se néznek.. Ez kiszolgálás? Enni nem ettem itt.. De amúgy is hogy?
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár