Kéttemplom Kávézó Kecskemét

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Kéttemplom Kávézó Kecskemét vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 23.a párjával járt itt
Útban Szeged felé megálltunk a Hírös városban egy kis időre, ahol szerettünk volna beülni egy kellemes kis helyre ahol tudunk inni egy finom cappuccinót. Szerencsénk volt, jól választottunk! A kiszolgáló hölgy kedves, mosolygós és gyors volt. Az egész hely nagyon hangulatos, kényelmes. Mindenhol rend és tisztaság, a mosdók is patika tisztaságúak.
Kéttemplom Kávézó Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2016. július 9.barátokkal járt itt
Megfizethető árak, kiszolgálás rendben, mosdó makulátlanul tiszta. Kis hölgy a pultban mosolyog, a pizzájuk meglepően finom, ízletes. Nem is értem, miért nem hirdetik jobban. Kell ennél több, egy dumadélutánhoz? Egy kicsit lassú a kiszolgálás, de az italok és az étel minősége abszolút rendben.
Kéttemplom Kávézó Kecskemét - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2016. március 31.a párjával járt itt
Kecskeméten lassacskán a Kéttemplom köz tölti be a budapesti Ráday utca szerepét. Működik itt két pizzázó, nemrég nyitott a Helló hal, van két kávézó és két alternatív hely (Na és, Központ). Mindez egy tán 100-150 méter hosszú utcácskában. Ja és még egy cukrászda is.
Kéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Külső képKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Étlap/itallapKéttemplom Kávézó Kecskemét - Külső kép
Gyenge 2016. február 12. járt itt
20 perce senki nem kérdezi kérünk e valamit.... Erre se néznek.. Ez kiszolgálás?
Enni nem ettem itt.. De amúgy is hogy?