Saloon Pizzéria Kecskemét

Saloon Pizzéria Kecskemét
Saloon Pizzéria KecskemétSaloon Pizzéria Kecskemét
Saloon Pizzéria KecskemétSaloon Pizzéria Kecskemét

Saloon Pizzéria Kecskemét bemutatkozása

1996. január 25-én nyitottuk meg éttermünket 30 fő férőhellyel. 2000-től 2009-ig folyamatos bővítések eredményeként elértük a 130 fő férőhelyet.
Korábbi pizzakínálatunk mára jelentősen kibővült, valamint többféle grillétellel, vegetáriánus ételekkel és ételkülönlegességekkel egészült ki.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Saloon Pizzéria Kecskemét vélemények

Szörnyű 2022. április 21.a párjával járt itt
Whiskeyt képesek voltak jég nélkül felszolgálni, 15 perc elteltével egy szép csütörtöki napon este 21 órakkor, amikor minden foglalt asztalra jutott minimum egy pincér. A kezdeti nehézségeket feldolgozva a következő whiskeyt már nekünk kellett kérni a putnál, pedig már csak mi voltunk, így a mi asztalunkra 4 felszolgáló jutott volna.
Szörnyű 2019. február 28., kollégákkal járt itt
Előszmény:a '90-es évek végén nagyon sokszor jártam ott a kislányommal. Nagyon jó hely volt mindent egybevéve. Később a lányom kirepült, de ha hazalátogatott szívesen mentünk oda mindig nosztalgiázni. Mindig ugyanazt a "vegyes" pizzát rendeltük. A vegyes az csak egy féle volt, mindig ugyanaz, de csuda finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. április 25.barátokkal járt itt
Napokban jártam ott barátnőimmel, de már nem először. A hely maga hangulatos, a terasz ugyan egy forgalmas utcán van, ezért elég zajos. Parkolni sem könnyű az esti órákban a környéken, de még ingyenes. Szerencsénkre most lány pincért fogtunk ki, és meg is lepődtünk. Állati kedves, mosolygós és segítőkész volt.
2016. október 11.a párjával járt itt
Kicsit mogorva volt a pincér, de a megrendelt pizza nagyon finom volt. Szívesen ajánlom másnak is. Máskor is megyünk oda vacsorázni. Az ár kedvező volt, érték arányban megfelelő. Barátokkal is voltunk ott régebben, akkor is elégedettek voltunk az étellel, de akkor is a felszolgálásban találtunk hibát csak.
Kiváló 2015. július 30.családjával járt itt
A hely nagyon jó. Van itt minden mint egy jó Western filmben. Wineto, Ősi és Tüzes Indián, Bandita, Bölények és még Pocahontas is! A nagy kedvencem a Dalton fivérek. Spagetti szűzérmével és parmezánnal. Mennyei volt. A kiszolgálás megfelelő, bár egy-két mosoly még el kellett volna, de abszolút korrektek.
Szörnyű 2015. július 20.a párjával járt itt
35 fokos nyári hőségben szoba hőmérsékletű, de inkább melegebb italt szolgáltak fel, koszos pohárban. Ezt követően, kb. fél órán keresztül senki felénk nem nézett, hogy mit szeretnénk rendelni. Az esetet természetesen nem követte további rendelés. A fizető pincér pedig 300 Ft-nak megfelelő visszajárót 10 és 20 Ft-osokban volt képes vissza adni, ami este 8 után egy kicsit nevetséges. . . A kiszolgálás színvonalon aluli.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2014. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A gyerekekkel jártunk először itt még tavaly. Az idén a lányom kérésére mentünk ide szülinapja alkalmából. Kellemes, hangulatos hely. A pizza nagyon finom. A kiszolgálás kedves, csak sajnos sokat kell várni az ételre. A gyerekeknek nyalókával kedveskednek. Árai korrektek. Külön figyelmet érdemel, hogy vasárnap 11 és 16 óra között minden pizzát kedvezményesen adnak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Gyenge 2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
A születésnapom alkalmával a barátokkal valahova be akartunk ülni pizzázni egyet, mivel még a Szalonban nem voltunk, így oda mentünk. Kértünk egy nagyobb pizzát, mint ami az étlapon szerepel, erre közölte a pincér hölgy, hogy ne szórakozzunk vele. Sebaj, rendeltünk kisebbet. Amikor elkészült a pizza és kihozta, akkor úgy dobta le elénk, hogy majd leesett a tányérról. A pizzát gyorsan megettük és borravaló nélkül távoztunk.
Kiváló 2014. május 28.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás, remek pizza. Kell ennél több?
Gyerekkoromban is sokat jártam oda a szüleimmel majd később a barátaimmal és a párommal is. A pizzériákat Kecskeméten végig kóstoltam de olyan finom és bőséges feltéttel rendelkező pizzát nem találtam sehol csak itt. Azt mondjuk be kell vallanom hogy én mást nem ettem még ott csak pizzát, mert én csak azt szeretem.
Kiváló 2014. május 28.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártam a Saloon Pizzériában, társasággal, vagy családdal, minden alkalommal kiválóan éreztem magam. Mivel pizza rajongó vagyok, kevés az fajta, amit még nem kóstoltam. Különösen két fajtára hívnám fel a figyelmet, a Geonimora és a Tüzes Indiánra!
Saloon Pizzéria Kecskemét a térképen
6000 KecskemétAkadémia körút 69.
06 76 495437
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze-Szo